Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

BTP’de Divan Heyecanı Yaşandı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Yalova İl teşkilatında İl Divanı heyecanı yaşandı. Divan toplantısına BTP Genel Başkan Yardımcısı Ender Karabulut da katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 12.12.2022 09:18
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
BTP’de Divan Heyecanı Yaşandı

BTP Yalova İl Teşkilatı divan toplantısını Halil İnalcık Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen divan toplantısının açılış konuşmasını BTP Yalova İl Başkanı Yüksel Durak yaptı. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş ile Türkiye siyasetinin farklı bir noktaya evrileceğine vurgu yapan Baş, “Programa partinin il teşkilat üyeleri, yeni üyeler ve gönüllü üyeler katıldı. Programda konuşan İl başkanı Yüksel Durak: “Genel Başkanımızı toplum içerisinde temsil etmek hepimizin vazifesi. Projesi olan, programı olan çözümü olan Türkiye’nin en genç genel başkanına sahibiz. Toplumda karşılığı olan bir genel başkan ve toplum bu Genel Başkana oldukça ilgi duyuyor. İnşallah bu Genç Genel başkanla Türkiye siyaseti yepyeni bir noktaya evrilecektir. Halkımızım problemlerine inandırıcı çözümler üretmek için yollardayız. Her biriniz bulunduğunuz yerin Hüseyin Baş’ı olmak zorundasınız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Divan toplantısına katılmak üzere Yalova’ya gelen BTP Genel Başkan Yardımcısı Ender Karabulut da burada partililere hitap etti. Karabulut ise konuşmasında, “Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ın toplumda her söylediği karşılık buldu. Her taraftan Hüseyin Baş’ın tazyikle ekranlara çıkması istendi ve birçok programcı da alttan gelen tazyikle Hüseyin Baş’ı ekranlara taşıdı. Ender Karabulut, Türkiye’nin her yerinde partiye büyük bir ilgi var. Türkiye’de her tarafta artık Hüseyin Baş gündem! Sosyal Medyada Hüseyin Baş birinci sırada izlenme ve tıklanma rekorları kırmaktadır. Her tarafta Prof. Dr. Haydar Baş’ı ve Genel Başkanımız Hüseyin Baş’ı gündem etmek teşkilat olarak vazifemizdir. Sahada olacağız. Genel Başkanımızın bu çıkışına paralel, Yalova olarak bizlerde sahada olmak halk ile beraber olmak mecburiyetindeyiz. İnşallah halkımız bize teveccüh etti ve etmeye devam etmektedir. Genel Başkanımızın salladığı bu meyve ağacına örtü serip bu meyveleri toplamakta bizim vazifemizdir” diye konuştu.

BTP Yalova Teşkilatı divan toplantısı partililerle yapılan istişarelerle devam etti. 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde BTP’nin izleyeceği yol hakkında partililere bilgiler verildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.