Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

"Bizi Uyuttuğunuz Halkla Karıştırmayın"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Hasan topçular Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP)’yi sert bir dille eleştirerek, "Biz Uykuda Değiliz Galiba Bizi Uyuttuğunuz Halk İle Karıştırdınız” diye konuştu.

Haber Giriş Tarihi: 09.10.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
"Bizi Uyuttuğunuz Halkla Karıştırmayın"

Topçular açıklamasında“Yalova da ne kadar yanlış politikalar var ise halkın aleyhine gelişen ne var ise biz bunların karşısında dimdik durduk ve durmaya da devam edeceğiz. Bu dik duruşumuzda, anlaşılan karşısında eğilip bükülen insanlar ve siyasetçiler görmeye alışan insanları rahatsız etmiş” diyerek şöyle konuştu:

Topçular açıklamasını şöyle sürdürdü: "Merak ediyoruz Yalova ya yatırım yaptıklarını her fırsatta dile getiren AKPli yöneticiler her halde başka bir Yalova da yaşıyorlar.11 yılı aşkın süredir iktidarda olan Ak parti hükümeti acaba Yalova da istihdama yönelik tek bir yatırım yapmış mı?Var olan fabrikalarda döneminizde kapandı ve binlerce hatta yüzlerce kişi işsiz kaldı.Tüm bunları unutup çıkıp birde bizden daha fazla yatırım yapan bir hükümet olmadığını iddia ediyorsunuz.
Biz buna güleriz sayın vekil.Tutturmuşsunuz bir sağlık yatırımı diye,siz yatırım yapmıyorsunuz;Türkiye Cumhuriyeti sosyal bir devlettir,yaptıklarınız da sosyal devletin bir gereğidir yani mecbursunuz bunu siyaset meselesi yapmanız dahi çok büyük yanlıştır.Sizin döneminizde insanlar eczaneden ilaç alamıyor reçeteler rehin kalıyor hatta eczacılar kepenk kapatıyordu tüm bunları biz unutmadık unutturmayızda.Yani uykada değiliz biz.Yaptıklarınızı kendi cebinizden yaptık imasıyla dolaşıyorsunuz,dünya da bizim halkımızdan daha fazla vergi ödeyen bir millet daha var mı,gece yarısı zamlarıyla güne başlattınız bu insanları senelerdir.
Yani kaba bir tabirle bir eliniz hep vatandaşın cebinde idi.Artık uzay çağında yaşıyoruz sizin yerinize kim olsa 60 yıllık sağlık ekipmanlarını değiştirip yenilerdi yani yapmamanız ayrı bir hata olurdu zaten.11 yıldır iktidarsınız;Yalovaya bir fabrika mı açtınız Yalova’nın trafiğini mi çözdünüz yani Yalova adına ne yaptınız var olan ne var ise yenileyip açılış yaptınız her sene Yürüyen köşk açılışı yaptınız bumu sizin hizmet anlayışınız.11 yılda ne yaptınız çıkın anlatın sayın vekilim.
İç siyasetiniz battı, dış siyasetimizde 3.dünya ülkeleri seviyesine indirdiniz. Güvendiğiniz dağlara kar yağdı yalnız kaldınız batıyorsunuz ve batmakla birlikte bu ülkeyi de sürüklüyorsunuz. Yani uykuda olan sizsiniz sizi uyandırmakta bize düşüyor. Övünmek için bahaneler bulduğunuz memleketi kendi öz kimliğiyle tartışılır hale getirdiniz, sizin bu ülkeye hizmet falan ettiğiniz yok tek derdiniz bu ülkede Türklüğü nasıl yok edeceğiz bunun peşindesiniz ama bunu asla başaramayacaksınız.

Biz Yalova’nın sorunlarını diğer vekillerimiz vasıtasıyla meclis kürsüsüne taşıdık ve taşımaya da devam edeceğiz acaba siz sayın vekilim bir yılda kaç kez meclis kürsüsüne çıkıyorsunuz kaç kez Yalova’ dan söz ediyorsunuz,hangi ulusal kanalda çıkıp Yalova’nın şu şu şu sorunu var deyip sıralayıp çözüm yollarını öneriyorsunuz.

Bizi başka siyasetçilerle karıştırmayın, biz hem Yalova hemde Türklük ve Türkiye sevdalısıyız, bu milletin çıkarları uğruna yapamayacağımız hiçbir şey yoktur. İktidarda olmadığımız halde sesimiz gür çıkıp uykularınızı
Kaçırıyorsak, iktidar olduğumuzda neler yapacağımızı varın siz düşünün.
Bizim gündemde kalmaya ihtiyacımız yok zaten Türk milleti var olduğu sürece; şu şartlarda tek temsilcisi biziz çünkü Türklüğe ihanet etmeyen önce Ülkem ve Milletim sonra Partim diyebilen anlayışla Ülkeyi yönetmeye talip olan tek hareket biziz."

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.