Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

BBP Yalova Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Yalova Belediye Başkan adayı Talip Bayburtlu oldu. BBP adayını Uygulama otelindeki programla kamuoyuna duyurdu.

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2014 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
BBP Yalova Belediye Başkan Adayını Açıkladı

BBP Yalova İl Teşkilatı Uygulama Otelinde düzenlediği programla Yalova Belediye Başkan adayını açıkladı. BBP Talip Bayburtlu'yu Yalova Belediye Başkan adayı olarak kamuoyuna duyurdu.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Fikret Kır, partilerinden Yalova Belediye Başkan Adayının Talip Bayburtlu olduğunu açıkladı. Mevcut belediye başkanına yüklenen Kır, “Yalova’da problem yok, problemleri çözemeyen siyasetçi var” dedi

Programda partililere ve kamuoyuna aday oluş sebebini açıklayan Bayburtlu, "Partimizin 21 .yaş gününü kutladığımız bu günlerde Yalova'mızda belediye başkan adayı olarak Yalova’ya hizmet bizlere nasip olduğu için cenabı Allah’a şükürler olsun. Kurulduğu ilk günden beri misyonu ve vizyonu ile milletimize hizmet yolunda çizgisinden ve ideallerinden vazgeçmemiş,inanç ve samimiyet yolculuğuna çıkmış istikamet sahibi insanların var olduğu kadrolarız. Yerel seçimlere girdiğimiz şu günlerde tüm ülkemizde olduğu gibi kendi adayımız ve logomuzla seçimlere katılıyoruz Bu gün burada Yalova Belediye Başkan adayı olarak huzurlarınıza çıkmış bulunmaktayım. 40 yıllık yaşantımda 39 yıldan beri vatanımızın güzide ve nadide bir ili olan Yalova da yaşamaktan dolayı kendimi şanslı görüyorum. 25 yıla varan bir zamandan beri esnaflık yapmakta ve ticaretle uğraşmaktayım. Sizin gibi sizin içinizden biriyim. Bu güne kadar Yalova'da farklı sivil toplum örgütlerinde bulundum, hizmet etmeye çalıştım ve görev yaptım. Doyduğum, yaşadığım bu topraklara ve insanlarına elimden geldiğince sahip olduğum imkanları kullanarak hizmet etmek için çalıştım. Şehrimizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına yapılan hayır ve hizmet alanlarında var olan her insanla beraber olmaya çalıştım. Doğru ve iyi yapanlarla beraber olduk,yanlış yapanları da uyardık,ikaz ettik ve daha iyisini yapmaları için tavsiyede bulunduk. Her fırsatta Yalova'mızın çektiği sıkıntıların ve problemlerin nedeni beceriksiz ve yeteneksiz yöneticiler olduğunu söyledik. Problemlerin kaynağı idarecilerin yanlışlarındadır. Birlik ve beraberlik içinde hareket etmemelerinden, bir bütünlük kuramamalarından kaynaklanmaktadır. Var olan problemlerin nedeni ise yokluktan, imkansızlıktan değil, tamamen yöneticilerin aç gözlü olmalarından kaynaklanmaktadır. Kişiye özel, keyfi uygulamalar ve düzenlemeler yapmaları,ehli keyif davranmalarından kaynaklanmaktadır. Buradan halkımıza sesleniyorum; biz sizleri seviyoruz. Hiç bir şaibesi olmayan, sicili tertemiz kadrolarımızla birlikte, yolsuzluğa, vurguna, yalana hileye ve riyaya bulaşmamış tertemiz ellerimizi sizlere uzatıyoruz" diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.