Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başkan Koçal, CHP ve AKP’yi Ziyaret Etti

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, Belediye Meclis üyeleri Cemil Aydın ve Şenol Ulutürk birlikte Cumhuriyet Halk Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi il başkanlıklarını ziyaret ederek, parti yöneticileriyle görüşmelerde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 28.03.2012 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Başkan Koçal, CHP ve AKP’yi Ziyaret Etti

Nisan Ayı Belediye Meclisi’nde yapılacak olan komisyon seçimlerinde partilerin mutabakat sağlaması gerektiğini belirten Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, Yalova gündemiyle ilgili önemli gördüğü konuları il başkanları Mazhar Aydın ve Cemil Fitoz’a aktardı.Fitoz: “Yalova Lehine Olan Her Çalışmaya Destek Veririz”


İlk ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisi’ne yapan Başkan Koçal, CHP İl Başkanı Cemil Fitoz’a Yalova’nın geleceği için partilerin işbirliği yapması gerektiğini ifade etti. TOKİ ile yapılan kentsel dönüşüm, TİGEM arazisi sorunu ve meydan düzenlemesi kapsamında yer alan balık lokantalarının yer tahsisi konularıyla ilgili CHP İl Başkanı Fitoz’a bilgiler verdi. Ziyaretten dolayı memnun olduğunu söyleyen Fitoz, “İlimiz ve kamu yararı için olumlu her çalışmanın destekçisiyiz” mesajında bulundu.Aydın: “Belirtilen Konuların Çözümü İçin Görüşmelerde Bulunacağız”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanlığı’nı da ziyaret eden Başkan Koçal, çözüme kavuşturulması gereken konuları İl Başkanı Mazhar Aydın ve parti yöneticilerine aktardı. TİGEM arazisinde oluşabilecek sorunları, balıkçı lokantalarının tahsisi, TOKİ Kentsel Dönüşüm projesi konularında AK Partili’lere bilgiler veren Başkan Koçal, Yalova Belediyesi çalışmalarıyla ilgili parti yöneticilerinin sorularını yanıtladı. Ziyarette görüşülen konuların çözümü için gerekli çalışmayı yapacağını belirten AK Parti İl Başkanı Mazhar Aydın; “Yalova’nın geleceği ile ilgili sorunları hep birlikte çözmeliyiz” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.