Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bağatar İl Başkanları Toplantısına Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği 149. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Başkan Bağatar 2023 hedeflerine ulaşmak için var güçleri ile çalışacaklarını dile getirdi.

Haber Giriş Tarihi: 08.10.2021 09:27
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Bağatar İl Başkanları Toplantısına Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve Yalova Gençlik Kolları Başkan Vekili Oğuzhan Binici Ankara’da gerçekleştirilen AK Parti 149. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldılar. Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Bağatar, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle İl Başkanları Toplantımızı Ankara’da gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemizin büyümesi, güçlenmesi ve hedeflerine doğru ilerlemesi için gece gündüz çalışmanın önemine ve sahadaki çalışmaların artarak devam etmesine değindi. İç ve dış siyasette yaşanan son gelişmeleri değerlendirerek, kamu çalışanlarını yakından ilgilendiren 3600 ek gösterge ile ilgili verilen sözün hukuki altyapısının bir an evvel oluşturulacağını ifade etti” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedeflerinden de bir kez daha bahsettiğini söyleyen AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Dünya’nın dört bir tarafında başta enerji fiyatları olmak üzere yaşanan artışlarla ilgili de vatandaşlarımızı korumak adına her türlü önlemleri değerlendirdiklerini ifade eden Sayın Cumhurbaşkanımıza konuya yaklaşımları ve hassasiyetleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti’miz, ülkemizi 2023 hedeflerinden koparmayacak ve halkımızın geleceğine umutla bakmasını sağlayacak her türlü konuda yeni politikalar geliştirmeyi sürdürmeye devam edecek inşallah” diye konuştu.

“2023 seçimlerine hazırlanacağız”

2023 hedeflerine ulaşmak adına Yalova’da durmaksızın çalışacaklarını da dile getiren AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Bizlerde yaşanan her türlü hadise ve konuda görüşlerimizi partimizin üst kurullarına aktarmaya devam edeceğiz. Biz de milletvekillerimizle, Belediye Başkanımızla, İlçe Başkanlarımızla, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızla ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte sahadaki varlığımızı daha da artırarak, 2023 seçimlerine kararlı şekilde hazırlanacağız. Milletin partisi olan AK Parti’mizin, milletimizin gönlündeki yerini daha yükseğe çıkartmak için tüm unsurlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Birileri biz ne yaparsak yapalım felaket tellallığı yapmaktan geri durmayacak elbette. Yıllardır aynı yalanlarını tekrarlamaktan bıkıp usanmayanların maskelerini gerekirse her seferinde tekrar tekrar indirmek zorunda olduğumuzu gayet iyi biliyoruz. Fakat bizler muhalefetin ve kimi çevrelerin bizi kendi dar ve kısır gündemlerinin içine hapsetme tuzağına hiçbir şekilde düşmeyeceğiz. Vaktimizi ve enerjimizi kendi çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için kullanacağız. Bizim Yalova’da yapacağımız daha çok işimiz var. Gece gündüz demeden, birlik ve beraberlik içerisinde daha fazla gayret edecek, dipdiri bir teşkilat ile 2023 seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlanacağız inşallah” şeklinde konuştu.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.