Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ak Partiden Köy Taramaları

Ak Parti İl Yönetimi ve Çiftlikköy ilçe yönetimi, Çukurköy,Burhaniye,İlyasköy,Kılıç, Kabaklı, Denizçalı,Gacık,Laledere,Dereköy köylerinde inceleme ve tarama çalışması yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 07.08.2006 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Ak Parti İl Yönetimi ve Çiftlikköy ilçe yönetimi, Çukurköy,Burhaniye,İlyasköy,Kılıç, Kabaklı, Denizçalı,Gacık,Laledere,Dereköy köylerinde inceleme ve tarama çalışması yaptı. Köylere yapılan ziyaretler kapsamında Çiftlikköy İlçesine bağlı 9 köyde her gün 3 köy ziyaret edilerek 3 gün boyunca geniş kapsamlı bir çalışma yapıldı.

Ziyaretlere, Yalova Milletvekili Şükrü Önder, İl Başkanı Fikri Demirel, Çiftlikköy İlçe Başkanı Murat BEKTAŞ, Taşköprü Belediye başkanı Şaban Ertan, AKP il ve ilçe yöneticileri, Yalova ve Çiftlikköy Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclis üyeleri de hazır bulundu. İnceleme ziyaretlerinde, Eğitim, sağlık, ulaşım, ekonomik, tarım, hayvancılık, üretim, pazarlama, satış, enerji, sulama, yol, su gibi bir çok konu ele alındı. Yalova Milletvekili Şükrü Önder inceleme gezisi sonrasında ortaya çıkan sorunlarla ilgili olarak her köy için hazırlanan dosyanın Genel merkez’e gönderileceğini vurguladı.

İnceleme gezisinde köylülerle sohbet eden Önder “İl genel meclisinin programı dahilinde çalışmaların olumlu sonuçlarının alınmaya başlandığı, gözle görülür yatırımların yapıldığı ve köylüye gereken önem Ak Parti İktidarı tarafından verilmektedir. Köylünün her zaman yanındayız. Güzel Yalova’mızın her bir köyü apayrı bir yere sahip. Köylerimizin yıllar boyu çözümlenmemiş problemleri bir bir çözümlenmekte. Bu halktan aldığı yetkiyi halk için kullanan iktidarımız ile olmaktadır.Kaynakları kullanırken de yerinde ve programlı çalışmalar yapmayı amaç edinen siyaset anlayışımız , hiçbir zaman popülist yaklaşım içerisinde olmamıştır, olmayacaktır. Yakın gelecekte köylerimizin daha da iyi hale geleceğini ve cazibe merkezi olacağından şüphem yoktur. Bu açıdan çalışmalarından dolayı emeği geçen herkesi kutluyorum.Devlet köylü elele verilerek çözümlenemeyecek bir problem yoktur.Devletimizin yaklaşımı da vatandaşına karşı daima çözüm üreten ve daha iyiye gidişe yol açan anlayışa sahip olmasını ülkü edindik.Bu bakış açısı ile ülkemiz daha da kalkınmış olacaktır.Vatandaşımız hizmetin en iyisine layıktır.Her köyümüzün muhtarından Sn.Valimiz Doç.Dr.Yusuf ERBAY’a kadar, il genel meclisi üyeleriyle bu konuda çözüm üretme ve uygulamada gösterdikleri uyumlu çalışmalarından dolayı kutluyorum.” dedi.

İl başkanı Fikri Demirel ise yaptığı konuşmalarda : “Ak Parti iktidarında hizmeti köylümüze kadar götürme anlayışındayız. Teşkilatlarımın bu konuda hassas çalışmalarını müşahede ediyorum.Her konuda teşkilatımız gerek problemlerin çözümünde,gerekse geleceğe dönük planlamada istişare içerisindedir. Kaldı ki Çiftlikköy İlçe teşkilatının yaptığı Köy Danışma Toplantıları ile zaten belli bir seviyeye getirdi. Devam edecek programları ile köylerimizin daha da kalkınacağını hep birlikte göreceğiz.Bizim iktidarımız döneminde köylüye her açıdan destek olundu.Bu da elbette milletten alınan emanetin millet için kullanılmasıyla olmaktadır.Yolsuzluğun olduğu yerde yol olmaz,hizmet gitmez.Her kuruşun hesabını vereceğimizi bilerek,tüyü bitmemiş yetimin de hakkını koruyarak hizmetin en iyisini verebilmek için yollara düştük.Köy köy, ilçe ilçe hizmet yarışına girdik.Vatandaşımız en iyisine layıktır” dedi.

İlçe Başkanı Murat BEKTAŞ ise toplantıları şöyle değerlendirdi. “Köylerimizle zaten aylık danışma toplantıları ile bir organizasyon oluşturmuştuk.Bu çalışma ile köylerimizi genel taramadan geçirmiş olduk.Sayın milletvekilimizin köy köy için ayrıntılı inceleme yapıp kayıt altına alması bizleri onurlandırdı.Bu partimizin köylüye ne derecede önem verdiğinin göstergesidir.çalışmalarımız gece gündüz demeden sadece ve sadece halkımıza hizmet etme anlayışı içerisinde devam edecektir.Siyasiler ne kadar karalamaya çalışsalarda vatandaşımız yapılan hizmeti görmekte.Önümüzdeki süreçte köylerimiz daha da iyi seviyelere gelecek. Çiftlikköy ilçemiz kamu hizmetinin verilmesinde ve yatırımların yapılmasında ,ilimizde en yüksek payı alan ilçeler arasında yer almaktadır.Biten ve devam eden projeler ile ilçenin Yalova’nın nadide ilçesi olma yolunda gece gündüz çalışmalarımız sürmektedir.Köylülerimiz Ak Parti iktidarı döneminde sorunlarının ciddi ve özverili çalışmalara neticesinde tamamının çözümlendiğini bundan sonrada aynı çalışma temposu ve özveriyle yapılacak çalışmalarla köylerimize doğalgazında getirilme talepleri ile karşılaştık. Milletvekilimiz Sn.Şükrü ÖNDER’e ve diğer parti organlarının yetkililerine bu gezilerde halkımız , partimize güven duydukları ve memnun oldukları dile getirilmiştir. Köylerden gelen talepleri en kısa zamanda çözümlemek için çaba göstereceğiz.Halkımızın gösterdiği bu teveccühten dolayı teşekkür ederiz.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.