Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ak Parti'nin Tam Listesi

Ak Parti'de İlçe ve Belde Belediye Meclis Üyeleri İle İl Genel Meclisi Üyelerinin Sıralamaları belli Oldu.

Haber Giriş Tarihi: 20.02.2014 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Ak Parti'nin Tam Listesi

Çınarcık Belediye Başkan Adayı Murat Erdoğan kontenjandan Ahmet Sugün7ü aday gösterirken Çınarcık İl Genel meclisine 1.Muhammer Soyer, 2. Ahmet Kaya, 3. Murat Başkan aday gösterildi.

Çınarcık Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Serap Tanrıkulu,
2. Sait Saral,
3. Hüseyin Özer,
4. Nizamettin Balkaya,
5. İlkay Gerçeker,
6. Mehmet Ali Kabamaklı,
7. Nurcan Özalp,
8. Hüseyin Algan,
9. Uğur Toraman,
10. İ. Cabir Kanberoğlu

Armutlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Birkan kontenjandan Cengiz Aslan’ı aday gösterirken Armutlu ilçesinde İl Genel meclisinde 1. İbrahim Dönertaş 2. Vahdet Erhan aday gösterildi.

Armutlu Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1. M. Ferruh Karadeniz,
2. Mehmet Çelik,
3. Şerif Yaşar Aydıner,
4. Erkan Varol,
5. Tamer Bostancı,
6. İbrahim Karabacak,
7. Hüsnü İzmir,
8. Saim Mandıracı,

Termal İlçesinde Belediye Başkan Adayı İsmail Atik kontenjandan Tamer Öz’ü aday gösterirken, İl Genel Meclisinde 1 sırada Kerem Eser, 2 sırada Rahmi Demirok aday gösterildi.

Termal Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Özkan Acar,
2. Ertan Gak,
3. Burçin Güçlü,
4. Mustafa Yavuz,
5. Şeref Kaş,
6. Kemal Talaybaş,
7. Nadir Akbaş,
8. Selim Akan,

Çif1tlikköy Belediye Başkan Aday Adaylarından Murat Bektaş İl Genel Meclisinde 1.sıraya getirilirken, İbrahim Akay ise 2. sıraya getirildi. İdris Durmuş ise 3. sırada yer aldı. Çiftlikköy ilçesinde belediye başkan Adayı Ali Murat Silpagar kontenjandan Harun Çetintürk ve Sedat Bahadır’ı gösterdi.

Çiftlikköy Belediye Meclis Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Recep Meydan,
2. Ali Osman Civelek,
3. Turgut İşteben,
4. Afşin Karyağdı,
5. Melahat Yalçın,
6. Sebahattin Batçı,
7. Rıdvan Mutlu,
8. Hamit Akbulak,
9. Hatice Bayçura Sözer,
10. Zeki Özdemir,
11. Sevim Erkunt,
12. Lale Külüşlü,
13. Selvet Duman,

Altınova Belediye Başkan Adayı Metin Oral kontenjandan Ali Saruhan’ı aday gösterdi.

İl Genel Meclis Üyeliğine, 1. Ali Çorbacı.2. Mesut Akgün’ü aday gösterdi.

Altınova Belediye Meclis Üyesi listesi ise şöyle oluştu

1-Hasan Karabacak
2-Birol Bayram
3-Bilal Ok
4-Mustafa Sarıgül
5-Ali Kocal
6-Fevzi Arıcı
7-Ayten Eke
8-Ayşe Dinçer

Taşköprü Belediye Başkan Adayı Şaban Ertan, Kontenjandan Sedat Türkay’ı aday gösterdi.

Taşköprü Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Mehmet Keçici,
2. Adem Sarpkaya,
3. Saim Ünlü,
4. Hüseyin Engin,
5 Hilal kambur
6. İbrahim Nalbant
7.Hüseyin Duman
8.Ender Dereli,

Kadıköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, kontenjandan Mustafa Ünver’i aday gösterdi.

Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Selim Demirel,
2. Gökçen Şahin Eroğlu,
3. Mehmet Aksoy,
4. Esra Kutlu,
5. Ahmet Yağcı,
6. Tahsin Yılmaz,
7. Nihat Özen,
8. Volkan Avcı,

Teşvikiye Belediye Başkan Adayı Ahmet Meydan, kontenjandan Osman nurten7i aday gösterdi.

Teşvikiye Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.İbrahim Turan,
2. Erkan Açar,
3. Hasan Çevik,
4. Mehmet Ali Gül,
5. Cemil Demir,
6. Ahmet Büyük Yıldız,
7. Şener Düz,
8. Vedat Nurten,

Koruköy Belediye Başkan Adayı Cihan Keser, kontenjandan Fesih Benzer’i aday gösterdi.

Koru Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1. M.Kadri Başkan,
2. İsa Yılmaz,
3. Ali İhsan Beğiş,
4. Uğur Akgün,
5. Zafer Kılıç,
6. Gülgün Arı,
7. Zeki Altuntaş,
8. Hüseyin Koçan,

Esenköy Belediye Başkan Adayı Özen Kaptan kontenjandan Osman Akın’ı aday gösterdi.

Esenköy Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1. Sinan Balcı,
2. Ali Rıza Kaya,
3. Cemal Özçam,
4. Nihat Terzioğlu,
5. Süleyman Özmen,
6. Osman Yılmaz,
7. Mustafa Usta,
8. Ali Toraman,.

Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Orhan Karabulut, Kontenjandan Recep Aydemir7i aday gösterdi.

Kaytazdere Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Necmettin Demir,
2. Fatih Kaymak,
3. Maksut Morgül,
4. Cihan Bahtiyar Konar,
5. Hatice Çetin,
6. Refik Tonka,
7. Muhittin Soylu,
8. Yusuf Murat,

Subaşı Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz kontenjandan Birol Erbalta’yı aday gösterdi.

Kaytazdere Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.Bülent Karasu,
2. Metin Aygül,
3. Ömer Zeytin,
4. Emin Öksüz,
5. Mehmet Karaaslan,
6. Mürüvvet Korku Bilmez,
7. Muhammet Kaplan,
8. Metin Kaplan,

Tavşanlı Belediye Başkan Adayı Kadri Çiçek, kontenjandan Ramazan Kaya’yı aday gösterdi.

Tavşanlı Belediye Meclis Üyesi Sıralaması İse Şöyle Oluştu.

1.İsmail Erbakış,
2. Alaattin Şeyhun,
3. Celal Arslan,
4. Yusuf Cengiz,
5. Mehmet Tecimen,
6. Fikri Özdemir,
7. Ekrem Yürekli,
8. Fatma Konak,

Yalova Belediye Başkan Adayı Yakup Koçal, Belediye kontenjan listesinden Cem Vakfı başkanı Sinan Giray’ı birkez daha kontenjandan gösterirken, diğer kontenjan üyeleri ise Cemil Aydın ve Mustafa Yılmaz oldu

Yalova Belediye Meclis Üyesi Aday Sıralaması İse Şöyle Oluştu

1. Ömer Aslan
2. Meliha Akyol
3. Ahmet Özsümer
4. Mustafa Şener
5. Kemaettin Öztürk
6. Selma Özçağlayan
7. Maşallah Erdoğan
8. Güven Yılmaz
9. M.Kasım Avar
10. İlknur Demirel
11. Muammer Dönmez
12. Fahrettin Yıldız
13. Serap Türkyılmaz
14. Fethiye Avcı
15. Ömer Nergiz
16. Necmi Soylu
17.Bilal Kalsın
18. Tolga Temel
19. Lale Dondurmacıoğulları
20. Hilmi Dede
21. Ahmet Kumali
22. İdris Demirhan
23. Ünsal Akbay
24. M.Sait Er
25. Alparslan Erkoç
26. Ayşenur Peltek
27. M.Keskin
28. M. Kızılkaya

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.