Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ak Parti Hız Kesmiyor

AK Parti Yalova il teşkilatı 12 Eylül 2010’da yapılacak olan Anayasa değişikliği Referandumunda yapılacak olan değişiklerini anlatmak için karış karış Yalova’yı gezmeye devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 24.08.2010 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Bu bir millet projesidir ve tek muhatabı millettir diyen AK Partililer, halkın yoğun ilgisiyle karşılaşmaktan memnun bir şekilde ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Yalova il başkanı Temel Coşkun, AK Parti Yalova il ve ilçe yöneticileri ve beraberindeki partililer yoğun programlar yapıp, bunaltıcı sıcaklarına rağmen çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

Yalova Devlet Hastanesini ziyaret eden AK Parti teşkilatı, her akşam bir camide teravih namazı kılıp, vatandaşla kahvehane ziyaretleri sırasında hem fikir alış verişinde bulunuyor hem de vatandaşlara referandum ve çalışmaları hakkında bilgi veriyorlar. Gazi Osman Paşa mahallesinde teravih namazını kıldıktan sonra, gecenin geç saatlerine kadar bütün mahalleyi dolaşan AK Partililer halkla buluşmaların 12 Eylül den sonra da devam edeceğini dile getirdiler.

‘En keyifli içtiğim çay, sizlerle bu dostane mekânlarınızda (sizler kahvehane diyorsunuz) içtiğim çaydır’ diyen AK Parti Yalova il başkanı Temel Coşkun, ziyaretler esnasında vatandaşlarla uzun süren Ramazan sohbetlerinde de bulunuyor. Vatandaşlarla sohbetleri esnasında Coşkun; ‘Türkiye artık Dünya’ya açılmakta, artık yapılan ileriye dönük planlarda Türkiye başrol oynamakta. Bu gelişim ve büyüme sürecinde Türkiye, kendisine biçilmeye çalışılan kalıplara sığmaz olmaktadır. Değişim, gelişim ve büyümeyi kıskacına almış, özgürlüklerimize prangalar vuran ve milli iradeyi ancak ve ancak kayıtlı ve şartlı kabul gören kurallar, milletimizce kabul görmemektedir. Millet iradesinin güçlü olması, iradesine sahip çıkacak ve 12 Eylül 2010 günü sandıklarda ‘evet’ diyecek sizlerle ve bizlerle mümkündür. Türkiye’nin önünü tıkamak, büyümesini ve gelişmesini engellemek kimseye fayda sağlamaz. Anayasamız hak ve özgürlükler konusunda ihtiyaçları cevaplayamaz hale gelmiştir. Daha fazla hür bir anayasaya, devlet eliyle yardıma ve bakıma muhtaç öncelikli birey ve ailelerinin teminat adlına alındığı anayasaya, kadının baş tacı edilmesini öngören anayasaya, vatandaşın devlet ve kurum kapılarında mağduriyetini giderilmesini zorunlu kılan, kamuya uzman denetim prensibini getiren anayasaya, millet iradesinin kayıtsız şartsız millete verilmesini sağlayan anayasaya Yalova’nın da Türkiye’nin de ihtiyacı vardır. Türkiye, artık dünyanın gözdesi, en cazip ülkesi haline gelmiştir. Bu arada Ramazan ayına denk gelen Referandum çalışmamızda, Ramazanınızı da tebrik ediyorum’ şeklinde konuştu.

Dağıtılan broşür ve kitaplarda Anayasa Referandum değişikliği hakkında bilgi verdiğini hatırlatan Coşkun, evet demek için bir neden olmalı, daha hür, özgür, çağdaş ve ileri bir ülke olmaya evet denir tabii ki. Anayasa milletimizin ve devletimizindir, o yüzden de biz millete sormaktayız. Anayasayı sadece kendilerinin görenleri, T.B.M.M.’de Anayasa oylamalarına bile katılmayanları inanıyorum ki milletimiz bir kez daha sandığa gömecektir dedi.
Sabah saatlerinde başlayan ziyaretler, iftar molası ile gecenin geç saatlerine kadar sürüyor. AK Partiler, millet meselesi bizim meselemizdir. EVET söz milletin, EVET karar milletin sloganıyla ziyaretlerine devam ediyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.