Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“2 Vekil Çıkaracak Ve Tüm Belediyeleri Kazanacağız”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile düzenlenen “İkinci Yüzyıla Çağrı“ vizyon toplantısına katılan CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı Yalova’da da hedeflerin büyük olduğunu dile getirdi. Doğancı,

Haber Giriş Tarihi: 06.12.2022 08:22
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
“2 Vekil Çıkaracak Ve Tüm Belediyeleri Kazanacağız”

“Önce 2 vekil çıkartacak ardından da belediyeleri alacağız” dedi.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleştirilen, “İkinci Yüzyıla Çağrı“ vizyon toplantısına katılan CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı, toplantı tonrasında iddialı açıklamalarda bulundu. CHP Olarak Yalova’da önemli hedefleri önlerine koyduklarını ifade eden Doğancı, “Ülkemizin geleceğini şekillendirmek için büyük bir özveri ile çalışan, altı siyasi partinin ortaklaşa yürüttükleri çalışmaları taçlandırmak ve ülkemizin tekrar güçlendirilmiş parlementer sisteme geçişini sağlamak için bize düşen görevi yerine getireceğiz. Örgütümüzün motivasyonu yüksek. Yalova olarak önceliğimiz iki vekil çıkararak, CHP sıralarına dahil etmek. Ancak ittifak dahilinde listeler oluşturulur ve bu listeler ile seçime girilmesine karar verilirse listemizdeki tüm isimler için var gücümüzle çalışacağız. Daha sonra da yerel seçimlerde Yalova’da birçok belediyeyi tekrar kazanacakve sosyal demokrat belediyeciliği tüm kente yaşatacağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirilen toplantıda önemli hedefleri ortaya koyduğunu da hatırlatan Doğancı, “Ülkemizi eğitimde, teknolojide, sanayide, ekonomide dünya ile rekabete hazırlayacak kadrolarımız ve projelerimiz hazır. Sayın Genel Başkanımız yurtdışında birçok ziyarette bulunmuş, farklı konularda biliminsanları ile bir araya gelerek projeler geliştirmiştir. Kapanış konuşmasında da dile getirdiği gibi; dünyanın ucuz işgücü olmak yerine, mülteci kampı olmak yerine; sanayi ve teknoloji atılımlarıyla hakettiğini alan  eğitimli yurttaşlar olacağız. Dünya ile her konuda rekabet edecek konuma geleceğiz.” Diye konuştu.

           

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.