Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Topçular, "Koçal Sen Bize Onuru Ve Gururu Öğretemezsin"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Hasan Topçular ve beraberindeki parti yöneticileri ile aday adayları Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.

Haber Giriş Tarihi: 30.10.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Topçular, "Koçal Sen Bize Onuru Ve Gururu Öğretemezsin"

Burada konuşan MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'a yüklendi.

MHP Yalova İl Teşkilatı Cumhuriyet'in 90'ncı Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Atatürk Anıtı'na çelenk koydu. MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, MHP İl Yöneticileri, Belediye ve meclis üyesi aday adayları ile Ülkü Ocağı üyelerinin katıldığı törende konuşan MHP İl Başkanı Topçular Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'ı topa tuttu. Cumhuriyete küfredenlerle hareket edenlerin kendilerine Cumhuriyeti kutlamanın onurunu öğretemeyeceğini dile getiren Topçular, "Son 3 yıldır çelenk koyma hakkımız iktidardaki satılmış AKP tarafından elimizden alınıyor. Atatürk anıtına çelenk koyamıyoruz. Biz bugün burada bunun mücadelesini veriyoruz. Yalova Belediye Başkanı da çıkıp, 'Bizi çekemeyenler, dün bizimle fotoğraf çektirmek için takla atanlar bugün ayrı ayrı program düzenliyorlar' diyor. Yine çıkıp Cumhuriyeti kutlamanın çok onurlu ve gururlu bir şey olduğunu söylüyor. Yakup Koçal sen bize onuru ve şerefi öğretemezsin, sen önce haddini bileceksin. Türk Milliyetçileri Yakup Koçal'dan onur ve şerefi öğrenmez, sadece ve sadece öğretir. Dün Cumhuriyete küfür edenlerle, Türk tarihini yok etmeye çalışanlarla, Türklüğün bütün değerlerini ortadan kaldırmaya kalkanlarla beraber siyaset yapacaksınız, bu milletin Cumhuriyetini istismar etmek için Cumhuriyet kutlayacaksınız, ey Yakup Koçal kendine gel. Yalova'da bu seçim senin sonun olacak. Biz Türk Milliyetçileriyiz. Biz Cumhuriyetimizi çok seviyoruz ve sonuna kadar da kutlayıp yaşatacağız. Bunun önüne kimse geçemeyecek" dedi.

Bu esnada bir tehlike de ucuz atlatıldı. MHP İl Başkanı Hasan Topçular'ın konuşması esnasında Cumhuriyet Caddesi üzerinde kurtulan ses sitemlerinden yüksek sesle müzik yayını yapılmaya başlandı. Buna sinirlenen Hasan Topçular, "Bizim sesimizi bu yöntemlerle kısamazsınız" dedi. Bunun üzerine sesin geldiği koşmaya başlayan Ülkü Ocakları üyelerini yine MHP'li yöneticiler sakinleştirdi. Yapılan uyarı sonrasında kapatılan müzik yayını ile sinirler yatıştı ve tehlike atlatıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.