Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Topçular’dan Hain Saldırıya Tepki

MHP İl Başkanı Hasan Topçular yaptığı yazılı açıklamayla, Dağlıca’da gerçekleştirilen hain saldırıya sert tepki gösterdi.

Haber Giriş Tarihi: 20.06.2012 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Topçular’dan Hain Saldırıya Tepki

Topçular, “Kahpe Ve Kalleş Bölücü Terör Örgütünü ve Taşeronlarını Nefretle Lanetliyor, Aziz Şehitlerimize Allahtan Rahmet Türk Milletine Baş Sağlığı Diliyoruz” dedi.

Topçular, Son bir haftalık süre içinde, şehit olan 3 polis ve 1 askerimizle birlikte bugün gerçekleşen hain saldırıyla birlikte toplam 12 yiğidin kanlı örgütün eylemleriyle şahadet şerbetini içtiğini söyledi.

Topçular “Hakkâri'nin Şemdinli ilçesi Dağlıca kesimindeki sınır birliklerimize bu sabah ağır silahlarla saldıran PKK'lı alçaklar 8 askerimizi şehit etmiş, 14 askerimizi de yaralamıştır. Aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet; ailelerine, silah arkadaşlarına, milletimize sabır ve başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz” diyerek şu açıklamayı yaptı: "Vatanımızın yiğit evlatlarına ve Ülkemizin Bölünmez bütünlüğüne Bölücü terör örgütünün yapmış olduğu kahpe ve kalleş saldırılarını şiddetle kınıyor ve bütün gücümüzle lanetliyoruz.Milet olarak acımız büyük, yüreğimiz buruk, terör illetine dayanma gücümüz tükenme aşamasına gelmiştir. Bu son hunhar hadiseden sonra AKP hükümeti kararını ve tarafını belirlemeli, PKK terörünün kökünü kurutmak için devletin tüm imkânlarını harekete geçirmelidir.
Artık müzakereci acizlik, Oslocu çürümüşlük son bulmalıdır.
AKP hükümeti Türk milletinin ve devletinin hayat haklarıyla, dokunulmaz ve ilişilmez değerleriyle oynamayı bırakmalı ve görevini layıkıyla yerine getirmelidir.Kandil Dağı'nın ve teröristlere lojistik imkân sağlayan bütün unsurların gecikmeksizin etkisizleştirilmesi için Türkiye Cumhuriyeti teyakkuza geçmeli ve iktidar bu süreçte gerekli her tedbirin alınmasına önayak olmalıdır.
Açılımcı AKP iktidarı; bundan böyle yıkım yolundan çıkmalı ve ülkemizin kanlı bir bölünme sürecine doğru hızla ilerlediğini artık görmelidir.Meselenin küçümsenecek, ihmal edilecek ve hafife alınacak tarafı kalmamıştır.Meclis'te temsil imkânı bulan siyasi bölücülerin ise artık kin ve nefret kusan sesleri bir önce kesilmelidir.
Demokrasi ve barış sözleri altında terörü meşrulaştırmak isteyen sözüm ona aydın ve yazar bozuntularına da bir an önce gereken kısıtlamalar getirilmeli sesleri kısılmalıdır. Anlamayan beyinsizler artık anlamalı Türk milletinin sabrı artık tükenmiş ve bölücülüğü meşrulaştırmaya çalışan iktidarından ana muhalefetine kadar öfkesi kabarmıştır.
Artık herkes aklını başına almalıdır.
Küçük hesaplar uğruna ateşle oynamayın. Ateşin kendi ocağına düşmeyenlere sesleniyoruz eğer aklınızı başınıza almazsanız bu kan gölünde sizde boğulursunuz.Artık Bedeli ne olursa olsun bu kahpelik,bu ihanet ve bu kanlı senaryo durdurulmalı yoksa ne olur. Yoksa ne olacağını anlamayan beyinlerin anlamasını istiyoruz"

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.