Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Salman, "Bu Yalovalının Başarısıdır"

Yalova Belediye Başkanı seçilen CHP'li Vefa Salman, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile birlikte halka seslendi.

Haber Giriş Tarihi: 03.06.2014 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Salman, "Bu Yalovalının Başarısıdır"

İnce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye, "Sözünüzü tutun" diye çağrı yaptı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ise, "Bu Yalovalıların başarısıdır" diye konuştu.

Yalova Belediye Başkanı seçilen CHP'li Vefa Salman, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce bir toplantı düzenleyerek halka seslendiler. Yoğun alkış ve tezahüratlar altında toplantının yapılacağı yere gelen CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman halkı selamladılar. Burada söz alan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce seçim döneminde Yalova'ya yatırım sözü veren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye yüklendi. İnce konuşmasında, "Bu seçim sürecinde Yalova'da sözler verdiler. Bursa Büyükşehir Belediyesi pazarın üstünü kapatacaktı. Hem kendisi hem de Başbakan söz verdi. Benim görevim verilen sözlerin takibini yapmaktır. Şimdi sesleniyorum. Siz yalancı değilseniz eğer gelin o pazarın üstünü kapatın. Eğer Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı kapatmazsa ben CHP'li Belde Belediyelerine kapattıracağım. Yine sağlık bakanı Yalova'ya 400 yataklı hastane temeli atacaktın. Sen yalancı değilsen gel o hastanenin temelini at. Muharrem İnce'nin diline düşme. Ey Melih Gökçek seçim iptal olunca Yalova'ya çadır kuracağım dedi. Mahmudiye'ye gitmiş orada CHP farkla almış. Keşke Yalova'ya da gelseydi. Ona Yalova'ya gitme oy kaybederiz demişler. Ama söz verdi Yalova'ya park yapacaktı. Çadırı kuramadın parkları kur. Eğer 10 park kurarsan o parklardan birisine senin ismini verdireceğiz" dedi."Yeter Artık Mızıkçılık Yapmayın"

Ak Partinin seçime itiraz edeceği konusunda da açıklama yapan İnce, "AKP yeniden itiraz edecek mi. Mızıkçılık yapmayın. Biz sizi yenmeye bıktık. Siz yenilmeye bıkmadınız. Kendinizi rezil etmeyin. Vefa başkanı kutlayın bizde gelip sizin çayınızı içelim. Gerginlikleri bitirelim. Şimdi hizmet zamanı diyelim" diye konuştu.Salman, "Bu Yalovalıların Başarısıdır"

CHP'den Yalova Belediye Başkanı seçilen Vefa Salman ise başarının mimarının Yalova halkı olduğunu söyledi. Salman açıklamasında, "Ben Yalova'da elde edilen başarının tepesindeki timsal oldum. Ama Yasıl başarı Yalova'nın başarısı ve sizlerin başarısıdır. Bu süreçte ne söz verdiysem tek tek tuttum. Ne dedim hem Yalova'yı hem de AKP'yi Yakup Koçal'dan kurtaracağım dedim. Bir yetmedi bir daha kurtardım. Bir daha yapsınlar bir daha kurtarırım" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman daha sonra şehir turu yapıp halkı selamladılar.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.