Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Özel,"Çıt Çıtlı Pankart Önermiştik"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova İl Başkanı Özcan Özel Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'ın Adalet ve Kalkınma Partisi'ne katılmasını eleştirdi. Özel, "Koçal'a yıllar önce çıt çıtlı pankart yaptırmasını tavsiye etmiştik" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 18.02.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Özel,"Çıt Çıtlı Pankart Önermiştik"

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'ın Ak parti saflarına katılmasının yankıları sürüyor. Bu noktada bir açıklamada CHP Yalova il Başkanı Özcan Özel'den geldi. Özel açıklamasında Koçal'ı sert bir dille eleştirerek, "Her seçim öncesi AKP'nin kapısını açındırıyordu" dedi.
Belediye Başkanı Yakup Koçal’ın bugüne kadar, partili bir kimliğinin olmadığını, bu nedenle de parti disiplinin ne demek olduğunu bilmediğini söyleyen CHP İl Başkanı Özcan Özel, “Partililerini, kamuoyunu aldatan, halka yalan söyleyenler artık tek bir çatı altında toplanmışlardır. Bu oluşum Yalovalılarında işini kolaylaştırmıştır. Bir tarafta onlar, bir tarafta da, temiz siyaseti benimseyen, kendi için değil, kenti için çalışacak olanlar bulunuyor. Yalova halkı, bu kez verecekleri oylarla tek çatı altında toplananlara en güzel cevabı vereceklerdir” dedi.
Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal’ın 2009 seçimlerini AKP karşıtı söylemi ve sloganlarıyla Yalovalıların oyunu aldığını da hatırlatan CHP Yalova İl Başkanı Özcan Özel “Bugüne kadar farklı siyasal partilerden aday olma başarısını göstermiş ve hayalet siyasetçi geleneğini taşıyan Koçal, sonunda muradına ermiştir. Koçal, her seçimde aynı fotoğrafı kullanır ama altındaki partiler hep farklı olur. Sadece aynı fotoğrafın altında yazan partinin adı değişir. Yıllar önce kendisini uyarmıştık. o pankartları çıtçıtlı yaptır daha kolay değiştirirsin diye. Koçal, bizi yanıltmadığı gibi haklı da çıkardı” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.