Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Koçal, "Başkan Olmak Yetmez, Bilgi, Birikim Vizyonda Lazım"

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal bir ile hizmet etmek için sadece başkan olmanın yetmediğini bu makama gelen insanın yeterli bilgi, birikim ve vizyona da sahip olması gerektiğini söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 24.10.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Koçal, "Başkan Olmak Yetmez, Bilgi, Birikim Vizyonda Lazım"

Koçal Yalova halkının taassubu bir kenara bırakarak kendilerine destek olacağına inandığının da altını çizdi.

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal AKP'ye geçişi ile çok önemli üç ayağın oluştuğuna dikkat çekti. "Biz bu süreçle bilgi, birikim, vizyonumuzu onayla birleştirdik" diyen Koçal, "Sadece iktidardan belediye başkanı olmak yetmiyor. Bilgi, tecrübe, birikim ve vizyonun da olması gerekiyor. Biz iktidardan para istemedik, istemiyoruz. Sadece onay istiyoruz. Bu büyük bir nimet. Bu iki gücü bir araya getiriyoruz. Bilgi, birikim, vizyonla, onayı bir araya getiriyoruz.
İddiayla söylüyorum. Ben 1980 sonrasını hatırlıyorum, bütün seçimleriyle beraber. 1980 sonrasındaki seçimlerin hiçbirisinde olmadığı kadar bu seçimde bizim hazırladığımız konular Yalova’da büyük makro projeler olacak. Bunlar lafta olan projeler olmayacak. Eskiden seçimlerde insanlar atıp, tutuyorlardı. Bizim projelerimizin hukuki yapısı, altyapısı hazırlanmış düğmeye basılmış ve Yalova’nın geleceğini değiştiren projeleri anlatarak bu seçimlere gireceğiz. Biz projelerimizi açıkladığımızda bu il tarihinde ki hiçbir dönemde böylesi büyük projelerle seçim gündemi oluşmamış olacak. Bu projelerin hiç biri de hayal değil. Hepsi bir tabana oturan, gerçekçi projeler. Yalova’nın, çoluk çocuğumuzun geleceğinde menfaatini göreceği için siyasi taassubu bir yana bırakarak bize destek olacağına inanıyorum" dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.