Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kaymakam Öztürk'e 'Hoşgeldin' Ziyareti

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan atamayla Çiftlikköy Kaymakamlığı görevine başlayan Hasan Öztürk'e ilk ziyaret Belediye Başkanı Metin Dağ ve belediye meclis üyelerinden geldi.

Haber Giriş Tarihi: 14.09.2009 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ ile Belediye Meclis üyeleri Selami Doğancı, Savaş Dinçer, Oktay Atik ve Derya Yavuz, Çiftlikköy Kaymakamı Hasan Öztürk'e 'hoş geldin' ziyaretinde bulundu. Oldukça sıcak bir atmosferde geçen ziyarette Başkan Dağ, Kaymakam Öztürk'e görevinde başarılar dilerken "Çiftlikköy nüfus bakımından tam bir mozaik özelliği taşıyor. Bunun yanısıra pek çok alanda diğer ilçelere göre avantajlı durumları var. Gelişmeye oldukça müsait yapısıyla son yıllarda nüfus bakımından oldukça büyük artış gösterdi" dedi. Metin Dağ, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da seçilmiş ve atanmışların ilçenin menfaati için ortak hareket ederek işbirliği içinde çalışacağını da vurguladı.

Kaymakam Hasan Öztürk ise görevine yeni başladığını ve ilçeyi yavaş yavaş tanıdığını dile getirerek belediye meclis üyeleriyle sohbet etti. Belediye meclis üyelerinin kaliteli ve kalifiye kişilerden oluştuğunun altını çizen Kaymakam Öztürk, Çiftlikköy'de 'vatandaş odaklı hizmet' anlayışını yerleştireceklerini ifade ederek şöyle konuştu: "Artık Çiftlikköylüyüz. Çiftlikköy'de hemşerilik, ilçelilik bilincinin oluşması lazım. Biz de görevimiz esnasında yasalarımızın izin verdiği ölçüde belediye ile işbirliği ve eşgüdüm içinde olacağız. Vatandaşa eziyete değil hizmete geldik. Hiç kimsenin değil devletin kaymakamı olarak çalışacağız"

Öztürk, belediyelerin son dönemlerde yetkilerin arttırıldığını,bununla birlikte imkanlarının da arttırılması gerektiğinin altını çizdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.