Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bölükbaşı, “MHP Yalova’dan 1 Milletvekili Çıkartacak”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Türk Dünyası Ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Deniz Bölükbaşı, “Çözülen Ülke Türkiye Ve Milliyetçi Hareket Partisi” konulu konferansta konuşmak için geldiği Yalova’da açıklamalarda bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2011 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Bölükbaşı, “Halkımız 128 gün sonra bu sicili bozuk hükümeti görevden alırken, Yalova’dan da 1 milletvekilini meclise gönderecek” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl Başkanlığı tarafından organize edilen “Çözülen Ülke Türkiye Ve Milliyetçi Hareket Partisi” konulu konferansa katılmak için Yalova’ya gelen MHP Türk Dünyası Ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, Deniz Bölükbaşı ilk olarak MHP İl Binasını ziyaret etti. Burada MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular ile bir süre baş başa görüşen Bölükbaşı ardından düzenlenen basın toplantısı ile önemli açıklamalarda bulundu. Ülke ve Yalova ile ilgili değerlendirmeler yapan Bölükbaşı, “Türkiye 128 gün sonra 8 yıldır ülkemizde derin tahribatlar yapan AKP iktidarını defetme imkanına kavuşacaktır.12 Haziran’da yapılacak seçimler Türkiye için AKP’den kurtuluş seçimi olacaktır. MHP geçtiğimiz günlerde seçim beyannamesini açıkladı. Bizde geçen yılsonunda başlattığımız seçim çalışmalarına daha da hız vererek Anadolu’yu karış karış dolaşıyoruz. AKP’nin yıkımı her geçen gün daha da derinleşiyor. Bunların en önemlisi, iş ve aş sorunu. AKP hükümetinin karanlık icraat sicilinin en karanlık noktası olarak karşımızdadır. Türkiye AKP döneminde yoksullaşmıştır. Ülke cephelere ayrılmıştır. Bu ülke soyulmuştur. AKP tüm kadroları ile boğazlarına kadar yolsuzluk çamuruna batmıştır. Ülkeyi bölmeye yönelik hareketler AKP hükümeti döneminde daha da artmıştır. Başbakan ve AKP’nin sicili her yönü ile çok karanlıktır. AKP ile geçen her gün Türkiye için bir kayıptır” dedi.

Genel seçimlerde MHP’nin Yalova’dan bir milletvekili çıkartacağını dile getiren Bölükbaşı halkın tüm ülkede olduğu gibi Yalova’da da MHP’ye desteğinin her geçen gün arttığına vurgu yaptı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.