Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Binicioğlu Yalova Belediye Başkanlığı İçin Aday Olacak

Kurtlar Vadisi dizisinin Eşref Beyi Yalova Belediyesi eski başkanı Barbaros Binicioğlu 2014 yılında yapılacak olan Yerel Seçimde yeniden Belediye Başkanlığı için Ak Parti'den aday adayı olacağını açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 21.02.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Binicioğlu Yalova Belediye Başkanlığı İçin Aday Olacak

2004-2009 yılları arasında Yalova Belediye Başkanlığı görevini yürüten Barbaros Binicioğlu, 2009 yılında başkanlığı Yakup Koçal'a kaptırmıştı. Ardından sinema dünyasına adım atan ve Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Binicioğlu 2014 yılında yapılacak olan Yerel Seçimde yeniden Ak Parti'den Yalova Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını açıkladı. Halktan da yoğun bir talep aldığını dile getiren Binicioğlu, "Son günlerde Yalova siyasetinde yaşanan gelişmeler nedeniyle Yalovalı sız hemşerilerimden hem de partimin teşkilatlarından yoğun bir şekilde telefon almaktayım

Ayrıca yine yüz yüze yaptığım görüşmelerde de aynı şekilde 2014 yerel seçimlerinde aday olup olmayacağım sorulmaktadır.

2004 - 2009 yılları arasında ahlakı,hukuki ilkelerden ayrılmadan tüm gücümle Yalova halkına hizmet ettim.Yalovalıları hiç bir zaman aldatmadım ,bana yapılan tüm gayrı ahlakı söylenti ve yalanlara karsın ben ne parti teşkilatımdan kimseyi nede rakiplerimi rencide edecek davranışlar içerisinde olmadım. İhanet içerisinde hiç bir zaman olmadım.büyük bir heyecan ve onurla sürdürdüğüm bu görevimi Yalova da herkesin bildiği gibi hem içerisinden hem dışarısından gelen etik olmayan hareketler ,belki de benimde bilmeyerek de olsa yapmış olabileceğim hatalar nedeniyle 2009 seçimleri ile bırakmak zorunda kaldım.Yalova halkı 2009 seçimlerinde daha iyi olacağına inandırdığı için tercihimi şu an ki belediye başkanından yana yaptı.

Hem dört sene boyunca Yalova ya yapılan kayda değer bir hizmet olmadığı gibi hem de defalarca Belediye Meclisinde kabul edilen raporlarda hem de bakanlık müfettişlerince hazırlanan raporlarda gerçek dışı olduğu net bir şekilde görülmesine rağmen bir borç yalanı mazereti ile seçimlerden verilen ama yerine getirilmesi mümkün olmayan seçim vaatleri de yerine getirilmedi. Hakkımda yürütülen maksatlı ve ahlaksızca gösterilen tüm çabalara rağmen Allah a şükürler olsun ki hem hukuk önünde hem de Yalova halkının nezdinde ne bir hırsızlık ne bir yolsuzluk ile anılmadım.

Bugün gelinen noktada ise Yalova halkının nasıl aldatılmış olduğu, Yalova'nın nasıl talan edilmekte olduğu artık simsiyah bir gecede ki dolunay kadar acıktır. Hem Yalova halkını aldatanların hem de hainlerin maskesi düşmüş tüm rezillikleri ve utanmazlıkları ortaya saçılmıştır.

Yalova halkının bu aldatılmışlığı ve Yalova'nın geldiği durum itibarı ile benimde çok sevdiğim Yalova halkına karsı olan vazifem gerçeği vicdanen tekrar Yalova belediye Başkan aday adaylığına karar verdim.

Yine hem parti kurallarına uyarak hem de etik sınırlar içerisinde kalarak kimseye hakaret etmeden, eğilmeden bükülmeden ,yalana dolana başvurmadan, mertçe ,yine olduğum gibi görünerek, mücadelemi söndüreceğim. Eğer Yalova halkı ,partim ve milletvekilimizin desteği olursa 2014 seçimlerinde Allahın izni ile karsınıza aday olarak çıkmak en büyük dileğimdir" diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.