Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

YTSO 5 Yıldızlı Hizmet Veriyor

TOBB Birlik Merkezi’nde düzenlenen törende, VII. dönemde akredite olarak “5 yıldızlı hizmet” yarışına katılan 15 oda /borsa daha sertifika ve plaketlerini aldı.

Haber Giriş Tarihi: 21.03.2012 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
YTSO 5 Yıldızlı Hizmet Veriyor

Törende ayrıca, V. Dönemde akredite olan ve geçen yıl denetim sonrasında belgesi yenilenen Yalova Ticaret ve Sanayi Odası belgesini TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan aldı.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Celal Özel konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Akredite belgesini yenileme başarısını gösteren odamız, göreve geldiğimiz günden itibaren yaptığımız çalışmaların TOBB tarafından da taktir edildiğinin bir göstergesi olarak yorumlanmalıdır. Kurumsal kimliğimizi oluşturma ve sürekli iyileştirmeyi yönetim felsefesi olarak belirlemiş ve bu yönde çalışmalarımızı yoğunlaştırdığımızı Yalova kamuoyu yakından görmektedir. Üyelerimize vereceğimiz hizmetlerin sonu yoktur ve her geçen gün de hizmet kalitesinin artırılması gerekmektedir. Ne yaptığını bilen bir yönetime sahip olan odamızın yapacağı çalışmalar Yalova ve üyelerimizi mutlu etmeye devam edecektir. Akredite oda, belirlenmiş standartları sağlamayı becerebilmiş ve uygulama başarısının da gösteren odadır..Akredite çalışmalarında üstün gayret gösteren meclis, yönetim kurulumuza ve personelimize en içtenliğimle teşekkür ederim” dedi.

Oda ve borsaların üyelerine en üst seviyede standart hizmet vermesini öngören akreditasyon sisteminin önemine işaret ederken Aktedite oda ve borsaların il ve ilçelerin vazgeçilmezleri olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “Akredite olmak demek, bugün Avrupa’da bir oda üyelerine, iş dünyasına hangi hizmeti sunuyorsa Bizim Oda/Borsamız da o hizmetin aynısını sunuyor demek. AB Odaları hangi standartlarda hizmet veriyorsa, o standartlarda hizmet veriyor demek. Yani bu kalitenin ve hizmet anlayışının belgesidir. Akreditasyon Sertifikası’na sahip olan Oda veya Borsa, üyelerine 5 yıldızlı hizmet veriyor, müşteri memnuniyetine göre çalışıyor demektir” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.