Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yasiad Üyeleri, 3. Yapı Sektör Buluşması’na Katıldı

Yalova Aktif Sanayiciler İş Adamları Derneği (YASİAD) üyeleri, yapı sektöründeki üreticiler ile tüketicileri bir araya getiren “3. Sektörel İş Birliği Yapı Sektör Buluşması”na katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 19.11.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yasiad Üyeleri, 3. Yapı Sektör Buluşması’na Katıldı

İş Hayatı Dayanışma Derneği (İŞHAD) tarafından organizesi ile Yapı Sektöründeki üreticiler ile tüketicileri bir araya getiren “3. Sektörel İş Birliği Yapı Sektör Buluşması”, 16 Kasım Cumartesi günü İstanbul WOW Hotel & Convention Center’da gerçekleşti.

Sektör temcilerini bir araya getirerek, birbirlerini tanıma, ürünlerini tanıtma ve işbirliği geliştirme fırsatları sunan toplantıya, YASİAD yetkilileri rehberliğinde, Ege Engin Gemi firmasından Meltem Engin, Çamlı Mobilya’dan Halil Çamlı ve Dünya Dizayn Biryap Grup’tan Fatih Tokgün katıldı.
Toplantı, İŞHAD Yapı Komisyonu Başkanı Salih Zeki Azak, Sağlık Bakanlığı Basın Müşaviri ve İletişim Koordinatörü Osman Güzelgöz ile İŞHAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zenginer’in konuşmalarıyla başlarken, ardından ikili görüşmeler geçildi.“Olmam gereken yerdeyim”

İş adamlarının toplantıya yoğun ilgi gösterdiği gözlenirken, Ege Engin Gemi firmasından Meltem Engin, yaklaşık 20 firmanın satın alma yetkilileri ile görüşme imkanı bulduğunu belirterek, “Birkaç görüşmeden sonra anladım ki tam olmam gereken yerdeyim. Bu organizasyon için YASİAD’a ve İŞHAD’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.“YASİAD sayesinde 20 firma ile görüştüm”

Çamlı Mobilya’dan Halil Çamlı ise, ilk defa böyle bir organizasyona katıldığını kaydederek, “YASİAD sayesinde, 20 civarında firma ile görüşerek, firmamı, yaptığımız ve yapabileceğimiz işleri anlattım. Eksiklerimizi görme imkânım oldu. En kısa zamanda eksiklerimizi tamamlayıp, bu tür organizasyonlara daha donanımlı olarak katılacağız. Toplantıya katılımımızı sağlayan YASİAD’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.“Mutlaka Geri Dönüşü Olacak”

İstanbul’un büyük yapı firmalarının satın alma departmanlarıyla aynı salon içerisinde görüşme imkanı bulduğuna işaret eden Dünya Dizayn Biryap Grup yetkilisi Fatih Tokgün ise, görüşmelerin mutlaka geri dönüşü olacağına inandığını ifade etti. Tokgün, sözlerine şöyle devam etti: “15-20 firmaya birkaç saat içinde nitelikli tanıtımlar yaptık. Bu kadar kısa zamanda bu kadar firmaya tanıtım imkânı yakalamak çok ayrıcalıklı bir durum. Ev sahibi İŞHAD’a bu organizasyon için, YASİAD’a da bize bu faaliyete katılma ortamı hazırladığı için teşekkür ederim.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.