Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Makine İhtisas OSB’de İstişare Toplantıları Sürüyor

Yalova Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Soygüzel sanayicilerle bir araya gelerek görüşleri ve önerilerini öğrenerek çalışmalar ile gelinen nokta hakkında onlarla bilgi paylaşımında bulundular.

Haber Giriş Tarihi: 16.06.2023 11:24
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yalova Makine İhtisas OSB’de İstişare Toplantıları Sürüyor

Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu bölgede yatırımlarını sürdüren sanayicilerle bir araya gelmeyi sürdürüyor. İstişare toplantılarının 4.cüsü Yalova Makine İhtisas OSB Binasında yapıldı. Toplantıya Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Soygüzel, Yalova İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz ve sanayiciler katıldılar. Toplantıda OSB’de gelinen nokta çalışmalar ve bundan sonraki aşamalarla ilgili bilgiler paylaşan Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir sanayicilerin sorularını da yanıtladı. Görüş ve önerilerin de alındığı istişare toplantısı sonrasında kısa bir açıklama yapan Özdemir, “Değerli katılımcı sanayicilerimizi yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar konularında bilgilendirdik. Soru, görüş ve önerilerini dinledik. Ortak akılla geleceğimizi inşa etmeye devam ediyoruz. Verimli istişareler için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Soygüzel ise, "İlimizde sürdürülebilir bir üretim ekosistemi oluşturulması için kurumsal düzeyde biz de süreçlere dahil oluyoruz. Bugün de Yalova Makine İhtisas OSB yönetim kurulu olarak, OSB’mizde yatırım yapan sanayicilerimizle bir aradaydık. Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Direnç Özdemir’e ve ekibine bu yöndeki değerli çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Özdemir’e teşekkür plaketi
Toplantı sonrasında ise Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 11 ilde ciddi can ve mal kayıplarına neden olan deprem sonrasında deprem bölgesine Yalova’dan gönderilen yardımlara verdikleri desteklerden dolayı Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu nezdinde Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir’e Yalova Valisi Muammer Erol tarafından gönderilen teşekkür belgesi takdim edildi. Teşekkür belgesini Yalova İl Genel Meclisi Başkanı ve Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu üyesi Hasan Soygüzel’in elinden alan Özdemir, “Deprem sürecinde Valiliğimiz koordinasyonundaki yardım kampanyasına desteklerimizden dolayı teşekkür belgemizi almamız sebebiyle başta Sayın Valimiz Muammer Erol’a, nazik ziyaretleri ve keyifli sohbetleri için Sayın Hasan Songüzel ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Sayın Ümit Yılmaz'a bizler de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.