Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

YAÜ Ve Onyedi Eylül Üniversitesi İşbirliği Yapacak

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve beraberindeki heyet, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’yi ziyaret etti. Ziyarette iki üniversite arasında işbirliği kararı alındı.

Haber Giriş Tarihi: 21.12.2020 09:37
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
YAÜ Ve Onyedi Eylül Üniversitesi İşbirliği Yapacak

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü makamında 16 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşen ziyarete Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, Genel Sekreter Cihangir Boz, Teknoloji Transfer Ofisi Genel Müdürü Dr. Mustafa Cem Aladağ, Mühendislik Fakültesi’nden Dr. Öğr. Üyesi İsmail Koçak ve Dr. Öğr. Üyesi Harun Özbay ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Mustafa İmamoğlu da katıldı. Ziyaretin ardından heyetler karşılıklı olarak hediye takdimi gerçekleştirdi.

Ziyaret sonrasında Yalova Üniversitesi ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi heyetleri bir çalışma toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’nin yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Jülide Hızal Yücesoy, Genel Sekreter Ö. Naci Fidan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferhat Sayım ve Mühendislik Fakültesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Fuat Kosanoğlu da hazır bulundu.

Toplantıda, 25 Kasım 2020 tarihli ve 31315 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 3196 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı gereğince kurulmasına karar verilen “Yalova Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi”ne ilişkin gelişmeler, iki üniversite arasındaki iş birlikleri ve bu hususta yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.