Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Üniversitesi’nde Kayıt Hareketliliği

Yalova Üniversitesi 2013-2014 Eğitim-Öğretim Dönemi kayıtları başladı.

Haber Giriş Tarihi: 04.09.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yalova Üniversitesi’nde Kayıt Hareketliliği

Bu yıl yaklaşık 2 bin 500 öğrencinin yeni kayıt yaptıracağı Yalova Üniversitesi’nde fakülte ve yüksekokulların öğrenci işleri kayıt-kabul birimlerinde ilk günden hareketlilik yaşanmaya başladı. Yalova Üniversitesi Safran Yerleşkesinde bulunan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Yalova Meslek Yüksekokullarındaki kayıt bürolarında kayıt telaşı yaşanıyor. 2013-2014 Eğitim Öğretim döneminde yeni açılan önlisans, lisans ve yüksek lisans bölümleriyle birlikte öğrenci sayısının yaklaşık 10 500’e ulaştığı Yalova Üniversitesi’nde yeni kayıt döneminin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için ilgili birimlerin çalışmaları devam ediyor. Yalova Üniversitesi’nin tüm fakülte ve yüksekokullarında kayıtlar 6 Eylül 2013 Cuma günü mesai saati bitimine kadar devam edecek.


Kayıt İçin Gelen Öğrenciler Bilgilendiriliyor

Bu esnada Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yalova Yurt Müdürlüğü kayıt işlemleri için Yalova Üniversitesi'ne gelen öğrencileri bilgilendirmek adına bir stant kurdu.
Konuyla ilgili bilgi veren Yurt Müdürü Yusuf Boztunç, "Kayıt yaptırmak üzere İlimize gelecek öğrencilerimiz ve velilerine Kurumumuz hakkında bilgi vermek amacıyla, 02-06 Eylül 2013 tarihleri arasında Yalova Üniversitesi Safran Yerleşkesi önünde 'Karşılama Standı' kurulmuştur" dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.