Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Milli Eğitim Müdürü Değişti

Uzunca bir süredir Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Ali Tosun Ankara’da başka bir göreve alındı. Tosun’dan boşalan Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü görevine ise Dr. Abdülaziz Yeniyol atandı.

Haber Giriş Tarihi: 11.06.2020 09:44
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yalova Milli Eğitim Müdürü Değişti

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bakanlık tarafından yapılan yeni atama ile değişikliğe gidildi. Yıllardır Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Ali Tosun Ankara’da başka bir göreve getirilirken, Tosun’dan boşalan Yalova Milli Eğitim Müdürlüğüne Dr. Abdülaziz Yeniyol atandı. Ali Tosun’un bu hafta sonuna kadar yeni görevine başlamak için görevinden ayrılması ve Dr. Abdülaziz Yeniyol’un göreve başlaması bekleniyor.

Dr. Abdülaziz Yeniyol kimdir?

1968 İstanbul doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi ilahiyat Fakültesi mezunudur. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Felsefe ve Din Bilimleri Yüksek Lisansı yapmış daha sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalında Doktorasını da tamamlamıştır.

Yeniyol, 1994 Antalya/Serik- Gebiz İlköğretim Okulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, 1995-2001İstanbul/Fatih-Vedide Baha Pars Ortaokulu Müdür Yardımcılığı, 2001-2003 İstanbul/Fatih-Ahmet Rasim Lisesi Müdürlüğü ve 2003-2012 İstanbul/Fatih- Pertevniyal Lisesi Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.