Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Okullar Titizlikle İlaçlanıyor

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü 2020 eğitim ve öğretim yılı öncesinde okullarda tedbir almaya ve ilaçlama çalışmaları yapmaya başladı.

Haber Giriş Tarihi: 19.08.2020 10:19
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Okullar Titizlikle İlaçlanıyor

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü 2020/2021 eğitim öğretim yılı öncesinde başlayan okul kayıtlarında her hangi bir olumsuzluk yaşanmasının önüne geçmek için önemli bir çalışmanın startını verdi. Okullarda ilaçlamalara başlayan ekipler Milli Eğitim Bakanlığı talimatnamesine uygun şekilde titiz bir çalışma ortaya koyuyorlar.  Okullarda gerçekleştirilen ilaçlama çalışmaları velileri de son derece memnun etti. Son günlerde yeniden yükselmeye başlayan Covid19 vakalarının kendilerini endişelendirdiğini vurgulayan vatandaşlar, “Okullar Eylül ayında seyreltilmiş şekilde başlayacak. Öncesinde okul kayıtları yapılıyor. Bu süreçte dahi endişe duyuyoruz. Ama Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okullarda ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarının başlatıldığını görmek bizi bir nebze de olsa rahatlattı. Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bu duyarlı çalışmasından dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü ise okullarda sürdürülen ilaçlama çalışmalarının, “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzunda" yer alan önlemler kapsamında sürdürüldüğünü bildirdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.