Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Öğrenciler Hem Gezdiler Hem Öğrendiler

Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen, öğrenci ve velileri Bursa TÜYAP 19.Uluslararası Otomasyon Fuarı’nı ziyaret ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 20.12.2022 08:49
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Öğrenciler Hem Gezdiler Hem Öğrendiler

Öğrencilerin her anlamda gelişimlerine imkan tanımak adına çeşitli geziler ve organizasyonlar düzenleyen Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu çerçevede TÜYAP 19.Uluslararası Otomasyon Fuarı’na bir gezi gerçekleştirdiler. Gezi Tanıtım ve Turizm Kulübü öğretmeni Ertürk Ünlü, görevli öğretmenler Ercan Olcay, Nurdan Serdar ve Müdür Yardımcısı Zeynep Kaya yönetimindeki gezi öğrenciler ve velilerden de büyük bir ilgi gördü. Fuarı gezen ve yeni gelişmeler hakkında bilgilerini güncelleyen öğrenciler hem gezip hem de öğrenmenin tadını çıkardılar. Gezi sadece fuarla da kısıtlı kalmadı. Öğrenciler Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi, Panorama 1326 Fetih Müzesi, TOFAŞ Anadolu Arabaları Müzesi ve Anatolium AVM’yi de gezdiler.
Gezi hakkında bilgiler veren Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fatih Olğun ise, “Öğrencilerimizin sosyal yönlerini geliştirmek, mesleki bilgi ve becerilerini artırmak ve kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak adına her türlü etkinliği düzenliyoruz.  Öğrenci, öğretmen ve velilerin birlikte vakit geçirmelerinin okulun başarı seviyesini arttırmada önemli bir etken olduğunu biliyoruz. Bu gezide onlardan birisi. Yoğun ilgi gören gezide öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz kaynaşma fırsatı da buldular. Elbette bu gezileri düzenlememizde bize her zaman destek olan Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’ye ayrıca gezinin düzenlenmesi için büyük destek sağlayan Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir’e teşekkür etmeden de geçemeyeceğim” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.