Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Genç, “Bu Merkez Olmazsa Olmaz”

Yalova Milli Eğitim Müdürü Şevki Genç 2008 yılında Yalova’nın Çınarcık İlçesinde açılan Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenleyerek merkezden övgü ile söz etti.

Haber Giriş Tarihi: 03.06.2010 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Bu merkezin Türkiye’de sadece 22 il merkezinde bulunduğunu ancak sadece Yalova’da bir ilçenin böyle bir merkeze ev sahipliği yaptığını dile getirdi.
Yalova’nın Çınarcık İlçesinde bulunan Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi 2008 yılında kapılarını açtı. 2008/2009 ve 2009 /2010 eğitim öğretim sezonlarında toplam 56 öğrencinin kayıt alındığı merkezde öğrencilere özel eğitim veriliyor.
Bu merkezde bir basın toplantısı düzenleyen Yalova Milli Eğitim Müdürü Şevki Genç merkezle ilgili bilgiler verdi. Bu merkezi, “Olmazsa olmaz” olarak niteleyen Genç, “Atatürk Bilim ve Sanat Merkezleri Türkiye’de sadece 22 ilde bulunuyor. Bunların Yalova’daki hariç diğer hepsi il merkezlerinde yer alıyor. Türkiye’de böyle bir merkeze sahip tek ilçe ise Çınarcık ilçemiz. Bu merkez olmazsa olmaz dene bilecek kadar önemli. 2008 yılından bu yıla kadar toplamda 56 öğrenci aldık. Öğrencilerimize bu merkezde ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre eğitim veriyoruz. Ancak eğitim kalitesinin daha da ileriki boyutlara taşınabilmesinde laboratuarlarımızın, eğitim araç ve gereçlerimizin geliştirilmesinde hayırseverlerimizin de desteğini bekliyoruz” dedi.
Toplantıya Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Necmettin Öner, okul idarecileri ve öğretmenler de katıldı.Resim Yarışması Sonuçlandı

Atatürk Bilim Ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen, “ilkbahar’da Yalovamız” konulu resim yarışması sonuçlandı.
Yalova’nın Çınarcık İlçesinde bulunan Atatürk Bilim Ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen “ilkbahar’da Yalovamız” konulu resim yarışmasında dereceye giren isimler şu şekilde sıralandı;
1.Irmak İrem Özyiğit 75. Yıl Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O
2.Naz Ecem İnal Hüseyin Alkaş İ.Ö.O
3.Harun Emre Kan Çınarcık Hüdaverdi Aydın İ.Ö.O

Mansiyonlar

Elif Batı Rahmi Tokay İÖO.
Cemile Çakmak Altınova Vakıfbank İÖO.
Öznur Kara 75. Yıl M.Akif Ersoy İÖO.
Hatice Soyer 75. Yıl Mehmet Akif Ersoy İÖO.
Asiye Çakmak Altınova Vakıfbank İÖO

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.