Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Çınarcık Myo’da Kariyer Günü Etkinliği Düzenlendi

Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü öğrencileri düzenlenen, “Kariyer Günleri” kapsamında İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. Özel Güvenlik Birimi yetkilileri ile biraraya yeldiler.

Haber Giriş Tarihi: 04.03.2022 08:28
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Çınarcık Myo’da Kariyer Günü Etkinliği Düzenlendi

Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü tarafından düzenlenen Kariyer Günü etkinliği önemli misafirleri ağırladı. Etkinlik kapsamında İstanbul Havalimanı'ndan İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. Özel Güvenlik Birimi İnsan Kaynakları temsilcileri Hüseyin Yakar ve Seda Dalyanoğlu, Çınarcık MYO Özel Güvenlik ve Koruma Programı öğrencileriyle buluştu.

İstanbul Havalimanı'ndan İGA Özel Güvenlik İnsan Kaynakları sorumluları tarafından Özel Güvenlik ve Koruma Programı 1. ve 2. sınıf öğrencilerine yönelik yapılan etkinlikte, İGA Özel Güvenlik Birimi'nde 1. sınıf öğrencilerinin yaz dönemi stajı için nasıl bir yol izlemeleri gerektiği, staj esnasında alacakları eğitimler ve staj imkânları ile ilgili bilgiler verildi. Ayrıca tüm Özel Güvenlik ve Koruma öğrencilerine yönelik olarak İGA Özel Güvenlik Birimi'nde çalışmak için izlenmesi gereken yollar, çalışma şartları, sağlanan imkânlar, özlük hakları, kariyer planlaması gibi konulardan bahsedildi. Öğrencilerin mezun olduklarında güvenlik sektörü ve çalışma koşulları ile ilgili karşılaşacakları durumlar ve iş başvurusunda dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında deneyim paylaşımlarının yapıldığı etkinlik öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.