Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Ara Tatilde İyice Dinlenin”

Yalova’da Cuma günü itibarı ile başlayan 2023-2024 yılının ilk ara tatili dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe öğrenci ve öğretmenlere bu ara tatilde iyice dinlenmelerini ve okula bu motivasyonla dönmelerini istedi.

Haber Giriş Tarihi: 13.11.2023 09:32
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
“Ara Tatilde İyice Dinlenin”

Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, 13-17 Kasım ara tatili için öğrenci ve öğretmenlere bir mesaj yayımladı. Mesajında, yeni eğitim öğretim yılının ilk döneminin verimli geçtiğini, Yalova Eğitimi Geliştirme Stratejisi’ni hayata geçirdiklerini, tüm okulların tam gün eğitime geçtiğini belirtti. Öğrencilere bol bol okumalarını, aileleriyle güzel vakit geçirmelerini tavsiye eden Akmeşe Öğretmenlere ise eğitim öğretimin en önemli parçaları olduğunu, emeklerinin kendilerine güç verdiğini söyledi.  Akmeşe, mesajında şu ifadelere yer verdi: “11 Eylül’de büyük heyecanla başladığımız yeni eğitim öğretim yılının ilk dönemine 13-17 Kasım tarihleri arasında kısa bir ara veriyoruz. Öncelikle sağlıkla ve huzurlu zamanlar geçireceğiniz bir tatil dönemi diliyorum. Geride bıraktığımız bu iki aylık sürede hep birlikte çok çalıştık. Yalova Eğitimi Geliştirme Stratejimizi hayata geçirerek okullarımıza yeni bir bakış açısı kazandırmaya başladık. Bir önceki eğitim öğretim yılında beğenilen projelerimizi güncelledik. İlimizdeki tüm okulların tam gün eğitime geçiş sürecini tamamladığımız bu eğitim öğretim yılının ilk ara tatilini öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin verimli ve keyifli geçirmelerini, iyi dinlenerek okullarına dönmüş olmalarını temenni ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz, okula yeni başlayanlarınız eğitim öğretime ilk adımlarını atarken diğerleriniz ara tatil öncesinde ilk sınavlarını oldu. Sizlerden okumanın çok önemli olduğunu, sadece zamanınızı verimli geçirmek için yaptığınız bir aktivite olmadığını, aynı zamanda sınavlarınızın daha iyi geçmesinde önemli rolü olduğunu asla unutmamanızı istiyoruz. Bu tatilde bol bol okumanızı ve sizleri özleyeceğimiz bu arada ailenizle güzel vakitler geçirmenizi diliyorum.

Sevgili meslektaşlarım, eğitim yılının iki ayını geride bırakırken öncelikle verimli geçireceğiniz bir seminer ve dinlenme dönemi diliyorum. Sizler eğitim öğretimin en önemli parçalarısınız. Varlığınız ve emekleriniz bizlere güç veriyor. Ara tatil sonrası öğrencilerimizle aynı heyecanla eğitim öğretime devam edeceğiz. Bu iki aylık süreçteki tüm çalışmalarınız, çabalarınız ve emekleriniz için teşekkür ediyorum.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.