Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Altınova’da 917 Kursiyer Sertifika Aldı

Altınova Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, 2005-2006 eğitim-öğretim döneminde açtığı 14 farklı kursta, toplam 917 kursiyeri eğitti. Altınova Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, 2005-2006 eğitim-öğretim

Haber Giriş Tarihi: 11.07.2006 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Altınova Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, 2005-2006 eğitim-öğretim döneminde açtığı 14 farklı kursta, toplam 917 kursiyeri eğitti. Altınova Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, 2005-2006 eğitim-öğretim döneminde 14 farklı kurs açarak toplam 917 kursiyere eğitim verdi.

İlçe halkının büyük ilgi gösterdiği kurslarda, kursiyerler hem boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirdiler hem de kendilerini geliştirdiler. 536 erkek ve 381 bayan yıl boyunca, Kaynakçılık, Okuma-Yazma I. ve 2. Kademe, Giyim, Bilgisayar Operatörlüğü, Avcı Eğitimi, Voleybol, Biçki-Dikiş, El Sanatları, Türk Halk Oyunları, Emlak Danışmanlığı, Arıcılık, Kuaförlük, Sınavlara Hazırlık ve Gitar katılarak, eğitim gördüler.

Altınova Halk Eğitimi Merkezi olarak; tüm bireylere gelişen ihtiyaçlara cevap verebilecek bilgi, beceri ve davranışları kazandırmak, onların ilgi ve istekleri doğrultusunda ekonomik ve kültürel gelişimlerini sağlamak, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi kişiler yetiştirerek toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için çalıştıklarını belirten yetkililer, “Altınova Halk Eğitimi Merkezi olarak; gelişen ve geliştikçe küçülen dünyamızdaki tüm teknolojik imkanları kullanarak Türkiye'de ilkleri gerçekleştirmek, Dünyada örnek bir yaygın eğitim kurumu olmak hedefimiz var. Bu yönde çalışmalarımızı yoğun ve titiz bir şekilde sürdürüyoruz” şeklinde konuştular.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.