Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Smmo’dan Uyarı

Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yaptığı açıklamada, Mart 2005 Dönemi KDV Beyannamesinin Verilme süresinin uzatıldığını ayrıca, Damga Vergisi Beyan Etme ve Ödeme Esaslarina İlişkin düze

Haber Giriş Tarihi: 21.04.2005 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yaptığı açıklamada, Mart 2005 Dönemi KDV Beyannamesinin Verilme süresinin uzatıldığını ayrıca, Damga Vergisi Beyan Etme ve Ödeme Esaslarina İlişkin düzenlemeler hakkında bir basın açıklaması yaptı.

Yalova Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından Aytekin AKTAŞ, yaptığı yazılı açıklamada, sürekli damga vergisi mükellefiyeti olmayan gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerinin gelir veya kurumlar vergisi yönünden bağlı oldukları vergi dairelerine vereceklerini, verginin beyannamenin verildiği ayın yirmi altıncı günü akşamına kadar ödeyebilecemklerini söyledi.

Aktaş, Vergi dairelerince Damga Vergisi Kanununun 22. maddesi kapsamında yapılacak ödemelere ilişkin olarak düzenlenen makbuza ödemenin hangi işleme ait olduğunun yazılmasının bir zorunluluk olduğunu sözlerine ekledi.

Aktaş yaptığı yazılı açıklamada ayrıca Mart 2005 Dönemi KDV Beyannamesinin Verilme Ssüresinin 26 Nisan 2005 tarihine kadar uzatıldığını söyledi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.