Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Kent Konseyi 22 Şubat’ta Toplanıyor

Yalova’da yapılacak olan Çevre Düzeni planı ve Stratejik Planlama konularında işbirliğine katkı sağlamak amacıyla danışma kurulu niteliğinde olan Yalova Ekonomik ve sosyal işbirliği Konseyi ( Yalova

Haber Giriş Tarihi: 18.02.2006 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalova’da yapılacak olan Çevre Düzeni planı ve Stratejik Planlama konularında işbirliğine katkı sağlamak amacıyla danışma kurulu niteliğinde olan Yalova Ekonomik ve sosyal işbirliği Konseyi ( Yalova Konseyi) hazırlanan taslak planı ele alacak..

Yalova’da geleceğe yönelik önemli kararları içerisinde barındıran Yalova Strateji Planı’nın taslak planı , 22 Şubat 2006 Çarşamba Günü Uygulama Otelinde yapılacak toplantı ile kamuoyuna sunulacak.Yalova’nın vizyon, misyon ve stratejisi ile amaç ve hedeflerini belirleyeceği Strateji Planı alt çalışma grubunun aldığı kararlar doğrultusunda şekilleniyor. Bu anlamda oluşmaya başlayan Strateji Planı Taslağı ise görücüye çıkacak.

22 Şubat 2006 Çarşamba saat 13:00 de Uygulama Otelinde düzenlenecek geniş katılımlı bir toplantı ile sunulacak taslak plan hakkında görüş alışverişinde de bulunulacak.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.