Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Belediye’nin Doğalgaz Toplantıları sürüyor

Yalova Belediyesi bünyesinde oluşturulan doğalgaz birimi tarafından doğalgazla ilgili olarak vatandaşları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen toplantılar devam ediyor. Belirli periyotlarda doğalgaz çal

Haber Giriş Tarihi: 16.05.2005 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalova Belediyesi bünyesinde oluşturulan doğalgaz birimi tarafından doğalgazla ilgili olarak vatandaşları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen toplantılar devam ediyor. Belirli periyotlarda doğalgaz çalışmasının yapıldığı mahallede düzenlenen toplantılar mahalledeki bir kahvehanede yada Yalova Belediyesi Meclis salonunda yapılıyor.

Bahçelievler Mahallesi ve Süleymanbey Mahallesinde devam etmekte olan doğalgaz çalışmaları hakkında mahalle sakinlerine toplantı yapılarak yürütülen çalışmalar hakkında ve doğalgazın başlangıcından sonuçlanana kadar geçen süreçte yapılanlara değinildi.

Çalışmanın yapıldığı her mahallede yapılan toplantıların yanı sıra Belediyenin 4. katında oluşturulan Doğalgaz Birimi, buraya gelen vatandaşlara konuyla ilgili detaylı bilgi veriyor. Ayrıca tesisatçı eğitimleriyle ilgili olarakta toplantı yapılarak bu sektörde çalışma yapanlar bilgilendirildi. Öte yandan Belediyenin www.yalova.bel.tr adresindeki internet sitesinden doğalgazla ilgili çalışmalar hakkında da vatandaşa bilgiler veriliyor.

Mahalle bazındaki toplantılar bu kez tüm Yalovalılara açık olarak yapılacak. 17.05.2005 Salı günü saat 18:00’de Belediye Meclis Salonunda yapılacak olan toplantıyla ilgili olarak hazırlanan afişlerle, vatandaşlar toplantıya davet edildi. Ucuz ve temiz enerji doğalgazın bu yıl sonunda Yalova’da yerleşim yoğunluklu yerlerden başlamak üzere kullanılacağını belirten Belediye Başkanı Barbaros H. Binicioğlu “Doğalgazın bir an önce kullanıma sunulmasıyla ilgili olarak bir gereken çabayı gösteriyoruz. Müteahhit firma çok süratli bir şekilde çalışıyor. Bu arada belediye olarak bizde bazı altyapı çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Yaz kalabalığı bastırmadan ana arterlerdeki çalışmalar bitirilecek. Vatandaşın yapılan altyapı çalışmalarından olumsuz etkilenmemesi için çeşitli tedbirler alıyoruz. Mahalle sakinlerini de çalışmalar hakkında bilgilendirmek üzere toplantılara davet ediyoruz. Bugün düzenleyeceğiz toplantıya tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.