Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Anavatan Partisi Yeni İl Yönetimi Tanıtıldı.

Anavatan Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Aslıyüksek Başkanlığındaki yeni atanan Anavatan Partisi Yalova İl Yönetimi yapılan basın toplantısı ile basın mensupları ve kamuoyuyla tanıştırıldı.

Haber Giriş Tarihi: 21.04.2005 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Anavatan Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Aslıyüksek Başkanlığındaki yeni atanan Anavatan Partisi Yalova İl Yönetimi yapılan basın toplantısı ile basın mensupları ve kamuoyuyla tanıştırıldı. Basın toplantısında yeni atana il yönetimi dışında Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ, Anavatan Partisi İl Eski Başkanı Özkan Tiryaki, Çınarcık Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Yaşar Birinci de hazır bulundu.
 
Basın toplantısında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Aslıyüksek Anavatan Partisinin yeni vizyonuyla geçmiş dönemlerdeki hizmetlerinin devamını sağlamak için iktidara yürüdüğünü ifade etti.

İl başkanı Aslıyüksek yaptığı basın açıklamasında “AKP‘nin gerek merkezi yönetimdeki ve gerekse yerel yönetimlerdeki iktidarlarının milletin dertlerine çözüm getirme konusunda başarılı olduklarını söylemek mümkün değildir. Vatandaş AKP iktidarı öncesi dönemleri ara duruma gelmiştir. Ülke ekonomisinin 2,5 yıl öncesinden farkı yoktur. Borç yükü artarak devam etmektedir. Sosyal sorunlar artmış, sağlık ve sosyal güvenlik alanındaki sorunlar daha da ağırlaşmıştır.” dedi.

Yerel yönetimleri de eleştiren Aslıyüksek “Yalova’da geçmiş yönetimleri karalamak dışında hiçbir hizmetlerinin olmamıştır.” dedi.

Yeni atanan Anavatan Partisi İl yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;
Mehmet Aslıyüksek
Halit Ziya İnci
Cem Sadıker
Hayrettin Subaşı
Abdullatif Evci
Habibe Aydoğan
Alican Mengüverdi
İncila Sezgin
Münir Uygun
Pınar İnce
Uğur Gülerce
Erhan Yaşar Çuğ
Mehmet Şentürk
Selamettin Yavuz
Yaşar Boz

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.