“Zorlu Süreci Hep Birlikte Atlatacağız”

17 Nisan 2020 10:17
“Zorlu Süreci Hep Birlikte Atlatacağız”

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Tahsin Becan her açıdan zor bir süreçten geçildiğini ve bu zorlukların hep birlikte atlatılacağını söyledi.

Birlik ve beraberliğin önemine değinen YTSO Başkanı Tahsin Becan, ildeki sanayicinin ve esnafın süreci en hasarsız şekilde atlatması için elbirliği ile hareket ettiklerini söyledi. Becan açıklamasında şu sözlere yer verdi, “Her üyemizden gelen her talep bizler için çok önemli. Üyelerimiz şundan emin olsun ki; iş dünyasının çarklarını döndürebilmesi için tarafımıza iletilen talepler incelenerek TOBB nezdinde ilgili bakanlıklara iletiliyor. Üreterek, yatırım yaparak, istihdam sağlayarak bu ülkeyi daha ileriye taşımak için çabalayan sektör temsilcilerimize bu zorlu süreçte destek olmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Firmalarımızın yaşadığı ekonomik sıkıntıları yakından takip ediyoruz. Üyelerimiz info@ytso.org.tr  adresi üzerinden ve odamız internet sitesindeki görüş ve öneriler bölümü üzerinden ve çeşitli iletişim kanallarından sıkıntı ve taleplerini paylaşıyor, bizler de bunlar üzerinden istişare ederek öneriler geliştiriyoruz. Çözüme katkı vermeye gayret ediyoruz. Üyelerimizden gelen yeni şikâyet ve taleplerini de her gün almaya devam ediyoruz. Daha önce tecrübe edilmemiş bu dönemde doğru kararlar vererek salgın sürecinin üstesinden gelmeye çalışıyoruz.

Üyelerimizle birlikte bu süreci atlatmakta çaba sarf ediyoruz. Bu sürecin en az hasarla atlatılmasında üyelerimizin görüşleri çok değerli. Şu bir gerçek; bu zorlu süreçten nasıl çıkılacağını, hangi ekonomik tedbirin fayda sağlayacağını, salgın sürecinde faaliyetlerini aralıksız nasıl devam ettireceklerini iş dünyamız çok daha iyi biliyor. Yaşanan problemlerin kısa sürede çözülmesi ve üyelerimizin işlerine sağlıklı bir şekilde devam edebilmelerini diliyorum”

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle