Zirve’den Yalova Üniversitesi’ne Çıkarma

10 Ekim 2022 10:48
Zirve’den Yalova Üniversitesi’ne Çıkarma

2020-2023 sezonunda Türkiye Hentbol 2. Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan Zirve Gençlik ve Spor Kulübü, Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi dekanı Prof. Dr. Serdar Geri'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçen sezon yer aldığı 1. Ligde önemli tecrübe edinen Mavi Beyazlı Kulüp, Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediyesi Başkan Yardımcıları Fatih Şahin ve Ahmet Sarıduman’ın ardından Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi dekanı Prof. Dr. Serdar Geri’yi ziyaret etti.

Kutrup ve Akalp, kulübün faaliyetleri ve hentboldaki başarılarını aktarırken Yalova Üniversitesi ile birlikte ortaklaşa yapılabilecek faaliyetler ve birliği hakkında Prof. Dr. Geri ile istişarelerde bulunuldu. 

Zirve Gençlik ve Spor Kulübü hentbol antrenörü Hüseyin Kutrup,” Spor Bilimleri Fakültesi dekanı Prof. Dr. Serdar Geri'ye  görevinde başarılar diledik. Kendisine misafirperverliği, proje ve çalışmalarımıza göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür ediyorum. Kulüp ve Yalova Üniversitesi ile ortaklaşa neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. İlimiz sporuna güzel projelerle katkı sağlayacağız” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle