Zenbilci Yalova Belediyesi’nin Hizmetlerini İnceledi

27 Ağustos 2022 10:30
Zenbilci Yalova Belediyesi’nin Hizmetlerini İnceledi

AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci Yalova’ya gelerek İl, İlçe ve belde belediye başkanları istişare toplantısına katıldı.

Zenbilci daha sonra Yalova Belediyesi’nin ilde sürdürdüğü hizmetleri de yerinde inceledi.

AK Parti Yalova İl, İlçe ve belde belediye başkanları istişare toplantısına katılmak için Yalova’ya gelen AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ile partinin il yöneticileri tarafından karşılandılar. Partinin il binasında il, ilçe ve belde belediye başkanları ile biraraya gelen Zenbilci, burada 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili sürdürülecek çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Burada belediye başkanlarını da dinleyen Zenbilci istişarelerde bulundu.

Tutuk hizmetleri anlattı
AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Yalova Belediyesi tarafından ilde gerçekleştirilen hizmetleri de yerinde inceledi. Bu çalışmalarla ilgili olarak Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk bilgiler verdi. Belediyeyi devraldıklarında ki durumu da anlatan Tutuk, gelinen noktada Yalova Belediyesi’nin ilin en büyük yatırımlarını yapacak hale getirildiğinin altını çizdi.

Yalova Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci ise Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a teşekkür etti. Yürüyen Köşk’ü gezen Zenbilci, Yalova Belediyesi tarafından Çiftlikköy ilçesinden başlayan ve Yalova Üniversitesi’ne kadar 3 etapta ulaşacak olan yürüyüş ve bisiklet yolunu da çok beğendiğini dile getirdi.

Esnaflarla sohbet etti
AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’la birlikte esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi. Burada esnafların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Zenbilci, belediye hizmetlerinden duyulan memnuniyet karşısında da, “AK Parti halkına hizmet için kurulmuş bir partidir. Genelde de yerelde de en iyi hizmeti üretmek için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle