Zamanla Yarıştılar

Zamanla Yarıştılar

Gözüne odun parçası batan çocuk için doktorlar zamanla yarıştı. Yalova Devlet Hastanesi doktorları 8 yaşındaki çocuğa başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.

Yalova Devlet Hastanesi acil servisine gözüne odun parçası saplanmış bir şekilde getirilen 8 yaşındaki Berat Ali Aydın için doktorlar zamanla yarışarak başarılı bir ameliyat gerçekleştirdiler.

Evinin bahçesinde oynarken düşen ve gözünü odun parçası batan 8 yaşındaki Berat Ali Aydın için Devlet hastanesindeki doktorlar seferber oldu. Yalova Devlet Hastanesi’nde hemen ameliyata alınan 8 yaşındaki çocuk, gözünün en sorunsuz bir şekilde görmesi için ameliyata alındı. Bu kritik ameliyatı Göz doktorlarından Uzm. Dr. Abdulvahit Demir yönetiminde Uzm. Dr. Nursel Ünsal Yılmaz katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Ameliyatın ardından bir gün müşahede altında tutulan çocuk yeniden sağlığına kavuştu. Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Recep Hacı ise, “Hastamız bir gece takip edilerek yapılan tetkiklerden sonra sağlıklı bir şekilde taburcu edilmiştir. Bu ameliyatı gerçekleştiren doktorlarımıza ve emeği geçen tüm ekibimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor. Hastamıza ve ailesine geçmiş olsun dileklerini sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle