Zafer Partililer Piknikte Stres Attı

25 Ekim 2022 10:50
Zafer Partililer Piknikte Stres Attı

Zafer Partisi Yalova İl Teşkilatı tarafından düzenlenen piknik yoğun bir katılıma sahne oldu. Burada konuşan Zafer Partisi İl Başkanı Boler Arslan, “Zafer Partisi’ne halkın güveni ve ilgisi her geçen gün katlanarak artıyor” dedi.

Zafer Partisi Yalova il Teşkilatı Çınarcık ilçesine bağlı Koru beldesinde bulunan Kasaba Kafe Restoran da bir piknik gerçekleştirdi. İl Teşkilatı üyelerinin yanısıra ilçe ve belde teşkilatı üyelerinin de katılımı ile düzenlenen pikniğe katılan partililer kelimenin tam anlamı ile stres attılar. Burada konuşan Zafer Partisi Yalova İl Başkanı Boler Arslan ise halkın partiye olan teveccühünün her geçen gün arttığını ifade ederek, “Genel Başkanımız Ümit Özdağ liderliğinde halkımıza partimizin ilkelerini, politikalarını anlatıyoruz. 81 ilde olduğu gibi Yalova’da da halkımızın partimize güveni ve ilgisi katlanarak artıyor. Hızla yapılanmalarımızı gerçekleştiriyor ve güçlendiriyoruz. Bu anlamda tüm partililerimize de büyük görev düşüyor. Her yerde partimizin ülkemiz için neden bir ihtiyaç olduğunu anlatın” dedi.

Düzenlenen pikniğe Zafer Partisi Yalova İl Başkanı Böler Arslan, Zafer Partisi Onursal Başkan Mehmet Çam, Zafer Partisi İl Teşkilat Başkanı Ahmet Tevfik Tarım, Zafer Partisi Merkez İlçe başkanı Merve Çakar, Zafer Partisi Çınarcık İlçe başkanı Yaşar Özkan, Zafer Partisi Çiftlikköy ilçe başkanı Ersin Doğan, İl ilçe teşkilatlarımız ve gençlik kolları başkanları da katıldı.
Yoğun bir katılımla gerçekleşen piknikte yenilen yemekler sonrasında sohbet eden partililer, istişarelerde de bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle