Zafer Kupası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

Zafer Kupası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

Yalova Tenis Kulübü’nün 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebi ile düzenlediği kıyasıya mücadelelere sahne olan Zafer Kupası Tenis Turnuvası’nda dereceye girenler belli oldu.

Maneviyatı büyük olan turnuvada kadınlar kategorisinde birinci Duygu Biçer olurken ikinci Emel Fidan üçüncü ise Vildan Şimşek oldu. Erkekler kategorisinde ise birinciliği Orhan Koçal göğüslerken ikinci Merthan Özcan, üçüncü ise Tolga Öncel olmayı başardı. Erkekler telafi ödülü ise Mustafa Sümer’in oldu. Dereceye giren sporcular 30 Ağustos Zafer Bayramı anısına Atatürk temalı tablonun ve sürpriz hediyelerinde sahibi oldu.

Turnuvanın amacına ulaştığını söyleyen Yalova Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Kıran "30 Ağustos Zafer Bayramımıza yakışan bir turnuvaya hep birlikte imza attık. Büyük mücadelelerle geçen keyifli maçların yaşandığı turnuvamızda derece olan tüm sporcuları tebrik ediyor, kutluyorum. Ayrıca turnuvanın organizasyonundan bitimine kadar büyük emek harcayan başta yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere turnuvada yer alan tüm sporcularımıza ve bizleri yalnız bırakmayan tüm tenis severlere tek tek teşekkür ederim” dedi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle