Yüksekokul Öğrencileri Beyaz Showdaydı

13 Nisan 2007 00:00

Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencileri Beyaz Show’ a katıldı. Organizasyonu gerçekleştiren Ajans Genel Müdürü Oğuzhan Özdemir’in yaptığı açıklamada “Yalova Belediyesi ile düzenlediğimiz or

Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencileri Beyaz Show’ a katıldı. Organizasyonu gerçekleştiren Ajans Genel Müdürü Oğuzhan Özdemir’in yaptığı açıklamada “Yalova Belediyesi ile düzenlediğimiz organizasyonda Uludağ Üniversitesi Yalova Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan 25 kişilik bir grupla Kanal D’de canlı olarak yayınlanan Beyazıt Öztürk’ün sunduğu milyonlar tarafından izlenen Beyaz Show programına katıldık.

Amacımız Yalova’nın ve Yürüyen Köşkümüzün ulusal bazda tanıtımına katkı sağlamaktı. Beyazıt Öztürk’e Ulu Önderimiz Atatürk’ün kahve içtiği fincanı hediye ettik. Öztürk canlı yayında milyonlara Yürüyen Köşk ve Atatürk’ün kahve içtiği hikayesini anlatıp bilgiler verdi. Böylece ilimizin tanıtımına katkı sağlanmış olup izlenme rekorları kıran talk Show programında ilimiz Yürüyen Köşk ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yalova’nın tanıtımı için kapılarını sonuna kadar açan Yalova Belediyesi yetkililerine teşekkür ederim” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle