YTSO'dan Üyelerine Sağlık Hizmeti

YTSO'dan Üyelerine Sağlık Hizmeti

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) ile Özel Aktif Hastanesi ve Uzmanlar Hastanesi arasında "Sağlıkta İndirim" protokolü imzalandı.

Protokolün öneminden bahseden Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan yaptığı açıklamada; "YTSO olarak öncelikli amaçlarımızdan biri, üyelerimizin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanmalarını sağlamaktır. Bu tür protokollerle üyelerimizin işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Gerçekleşen imza protokolü sonrasında üyelerimiz, Özel Aktif Hastanesi ve Uzmanlar Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alabileceklerdir.

Yapılan protokoller ile YTSO üyelerine ve birinci derece yakınlarına Uzmanlar Hastanesi’nde muayenede %30, tetkik ve tedavi hizmetlerinde %35 İndirim uygulanacak olup, kardiyoloji, cildiye, diyetisyen, psikiyatri ve onkolojinin kapsam dışı olduğunu, Özel Aktif Hastanesi’nde muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinde %30 indirim uygulanacağını ve nöroloji, kardiyoloji ve göz hastalıklarının kapsam dışında olduğunu belirten Becan; Odaya kayıtlı 5200 üye ve birinci derece yakınlarına sunulacak indirimli sağlık hizmetleri için Özel Aktif Hastanesi ve Uzmanlar Hastanesi yönetimine odamız ve üyelerimiz adına teşekkür ederim" dedi. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle