YTSO’dan Kaşıkçı Ve Yılmaz’a Ziyaret

YTSO’dan Kaşıkçı Ve Yılmaz’a Ziyaret

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri görevlerine başlamaları nedeniyle Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz ile Yalova İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkçı’yı ziyaret ettiler.

YTSO Yöneticileri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü ve İl Sağlık Müdürüne Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduYalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kenan Engin ve Özkan Şenel, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gençer ve Sabahattin Çetin, Meclis Katip Üyesi İhsan Yılmaz ile Genel Sekreter Taner Eriş, Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz ile Yalova İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halim Ömer Kaşıkçı’yı makamında ziyaret etti.

Görevlerine atanması dolayısıyla Yılmaz ve Kaşıkçıyı tebrik eden Becan, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak ildeki tüm kurum ve kuruluşlarla etkin bir iletişim ve işbirliği içerisinde olmakla beraber, uyumlu ve başarılı bir çalışma dönemi içerisindeyiz. Hedeflerimiz Yalova’yı hem ekonomik olarak hem de sosyal açıdan en güzel yerlere taşımak olacaktır. Üyelerimizi ve ilimizi ilgilendiren tüm konularda işbirliği içinde olmaya her zaman hazırız” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle