YTSO'da Beyaz Ağırlıklı Renk Cümbüşü

YTSO'da Beyaz Ağırlıklı Renk Cümbüşü

Bugün yapılan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 13 meslek grubunda yaşanan yarışı Beyaz ağırlıklı olmak üzere farklı renkteki listeler seçildi.

Bugün yapılan seçimler sonrası YTSO'nun yeni meclisi şçyle oluştu;

1 Meslek Komitesi

1 Meslek Komitesinde Gıda sektöründe faaliyet gösteren 482  Üyenin bulunduğu komitede 3 Meclis Üyesinin seçimi için Sarı ve Kırmızı listeler yarıştı.  Sarı Liste 188 Oy Alırken,  Kırmızı liste ise 138 oy alabildi. Buna göre Meclis üyeliğini Sercan Şık, Numan Soyer ve Metin Dağ kazandı

2  Meslek Komitesi

2. Meslek Komitesinde İnşaat Malzemeleri sektöründe  faaliyet gösteren 158 Üyenin bulunduğu komitede 3 Meclis Üyesinin seçimi için Kırmızıbeyaz liste ile Yeşil listeler yarıştı. Kırmızıbeyaz liste 88 Oy Alırken,  Yeşil liste ise 30 oy alabildi. Buna göre Meclis üyeliğini Özkan Şenel, Adem Gülsün ve M. Anıl  Dinçer kazandı

3. Meslek Komitesi

3  Meslek Komitesinde çiçekçilik  sektöründe  faaliyet gösteren 68 Üyenin bulunduğu komitede 2 Meclis Üyesinin seçimi için Yeşil liste tek liste olarak seçimlere katıldı. 42 oy alan  tekliste olan Yeşil Listeden Meclis üyeliğin iFikret Baydemir ve  Erdem Doğancı kazandı.

4.  Meslek Komitesi

4. Meslek Komitesinde Beyaz eşya  sektöründe  faaliyet gösteren 285  Üyenin bulunduğu komitede 3 Meclis Üyesinin seçimi için Kırmızı ve Beyaz listeler yarıştı. Beyaz liste 121 Oy Alırken,  Kırmızı ise 97 oy alabildi. Buna göre Meclis üyeliğini Tahsin Becan,S. Bahadır Düner ve Ali İhsan Yılmaz kazandılar

5.  Meslek Komitesi

5.  Meslek Komitesinde Petrol Ürünleri  sektöründe  faaliyet gösteren 91 Üyenin bulunduğu komitede 2 Meclis Üyesinin seçimi için Kırmızı ve Beyaz listeler yarıştı. Beyaz liste 45 Oy Alırken,  Kırmızı ise 32 oy alabildi. Buna göre Meclis üyeliğini Kenan Engin  ve Özgür Çavuşoğlu  kazandılar

6.  Meslek Komitesi

6.  Meslek Komitesinde Seyahat ve Servis  sektöründe  faaliyet gösteren 176 Üyenin bulunduğu komitede 3 Meclis Üyesinin seçimi için Kırmızı ve Beyaz listeler yarıştı. Beyaz liste 80 Oy Alırken,  Kırmızı ise 69 oy alabildi. Buna göre Meclis üyeliğini Hakan Gencer  Güney Kartal  ve Selahattin Yıldız   kazandılar.

7.  Meslek Komitesi

7. Meslek Komitesinde Sigorta ve Bankacılık  sektöründe  faaliyet gösteren 78 Üyenin bulunduğu komitede 2 Meclis Üyesinin seçimi için Kırmızı ve Beyaz listeler yarıştı. Kırmızı liste 34 oy alırken, Beyaz liste ise  28 oy aldı.  Buna göre Meclis üyeliğini Murat Güzel  ve Serhat Turan  kazandılar.

8.  Meslek Komitesi

8.  Meslek Komitesinde Eğitim.Turizm Nakliyat ve Madencilik sektöründe  faaliyet gösteren 210 Üyenin bulunduğu komitede 3 Meclis Üyesinin seçimi için Kırmızı ve Turuncu listeler yarıştı. Turuncu Liste 118 Oy alırken,  Kırmızı ise 50 oy alabildi. Buna göre Meclis üyeliğini Galip Atik, Muğlim Bağadır  ve Koray Girgin  kazandılar.

9.  Meslek Komitesi

9. Meslek Komitesinde Denizcilik ve Tersanecilik  sektöründe  faaliyet gösteren 143 Üyenin bulunduğu komitede 3 Meclis Üyesinin seçimi için Kırmızıbeyaz ve Mavi listeler yarıştı. Kırmızıbeyaz liste 68 oy alırken, Mavi liste ise  56 oy aldı.  Buna göre Meclis üyeliğini Nusret Karaalioğlu, Birol Yalçınkaya veAbubekir Yılmaz  kazandılar.

10.  Meslek Komitesi

10. Meslek Komitesinde Yapı Malzemeleri, Mobilyacılık  sektöründe  faaliyet gösteren 120 Üyenin bulunduğu komitede 2 Meclis Üyesinin seçimi için Beyaz ve Kırmızı listeler yarıştı. Beyaz  liste 62 oy alırken, Kırmızıi liste ise  35 oy aldı.  Buna göre Meclis üyeliğini Mustafa Baltacı ve Kazım Demirtaş ve Ertuğrul Evci kazandılar.

11.  Meslek Komitesi

11. Meslek KomitesindeKimya, Plastik, Tekstil  sektöründe faaliyet gösteren 39  Üyenin bulunduğu komitede 2 Meclis Üyesinin seçimi için Beyaz ve Kırmızı listeler yarıştı. Beyaz  liste 22 oy alırken, Kırmızıi liste ise  11 oy aldı.  Buna göre Meclis üyeliğini  Cemil Demiryürek ile Hulisi Koççukuru kazandı

12.  Meslek Komitesi

12. Meslek Komitesinde Mimar ve Mühendisler  sektöründe faaliyet gösteren 88  Üyenin bulunduğu komitede 2 Meclis Üyesinin seçimi için Beyaz, Kırmızı ve Mavi liste olmak üzere üç ayrı  listeler yarıştı. Beyaz  liste 7 oy alırken, Kırmızıi liste ise  34, Mavi Liste ise 40 oy aldı Buna göre Meclis üyeliğini Rezan Dikici ve Birol Aslan kazandılar.

13.  Meslek Komitesi

13. Meslek Komitesinde İnşaatçılık  sektöründe faaliyet gösteren 620  Üyenin bulunduğu komitede 3 Meclis Üyesinin seçimi için Beyaz, Kırmızı ve Sarı liste olmak üzere üç ayrı  listeler yarıştı.  Beyaz  liste 195 oy alırken, Kırmızı liste 114, Sarı Liste ise 197 oy aldı  Buna göre Meclis üyeliğini Muhammet Sarıoğlu, Serkan Temel ve  Emre Tatar  kazandılar.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (5)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle