YTSO Yöneticileri Genç Girişimciler Kurulu İle Bir Araya Geldi

YTSO Yöneticileri Genç Girişimciler Kurulu İle Bir Araya Geldi

TOBB tarafından gençlerin ekonomide daha aktif rol alması için her ilde oluşturulan ve bu kapsamda YTSO’da kurulan Yeni “Genç Girişimciler Kurulu” üyeleri ile YTSO Yönetim Kurulu düzenlenen tanışma ve tanıtım toplantısında bir araya geldi.

Toplantıda konuşan YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan,  gençlerin oluşturulan kurula olan ilgisinin sevindirici olduğunu söyledi. "Geleceğin emin ellerde olduğunu gördük." diyen Becan,  "Yaşanan yoğun talep bizlere geleceğin güvende olduğunu gösterdi. TOBB'un bizden talebi gençlerin iş hayatında bulunması ve sayılarının artması yönünde bizler de tüm kaynakları en iyi şekilde kullanarak gençleri destekleyeceğiz" dedi.

Genç Girişimciler Kurulunun gençler konusunda genel politikalar geliştiren ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunan istişari kurullar olarak kurulduğunu söyleyen Becan, “Kurul üyeleri olarak sizler,  girişimcilik kültürünün gençler arasında gelişmesine öncülük etmek en büyük göreviniz” dedi.

Daha sonra yeni oluşturulan YTSO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri,  YTSO Yönetim Kurulu Üyelerine kendileri hakkında bilgilendirmede bulundular.

Oluşturulan YTSO Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri,  Ahmet Emre Özevin – Turizm, Ahmet Milhan Altınok - İnşaat,  Aras Kutlu – Gıda, Arif Atalay – Dekorasyon,  Reklam ve İnşaat,  Ayça Kut - Mimar, Birbey Sayur – Tekstil ve İnşaat, Can İnci – İnşaat, Emir Ömer Akdemir – İnşaat Mühendisi, Emre Özkur - İnşaat,  Enes Aydın - İnşaat, Ensar Polat – Gıda Toptancılığı ve İnşaat,  Ensari Hallaç – Kafe, Spor Salonu İşletmeciliği ve İnşaat, Ertan Nal –Tekne ve Yat İmalatı, Evren Altıntaşlı - Tekne ve Yat İmalatı, Fırat Şenel – Hazır Yemek ve İnşaat, Gökçe Bağatar – Spor Salonu İşletmecisi, Hande Özel Ana Okulu İşletmecisi, Mehmet Selim Haliloğlu - Eczacı, Muhammet Mustafa Takat – Gıda Toptan ve Perakende, Murat Oral – Plastik Yapı Malzemeleri, Mustafa Sinan Patıl - Otomotiv, Müşfik Oğuzhan Özdemir – Reklam ve Fuar Organizasyon, Osman Süha Özten – Bilgisayar Programcılığı, Rahmi Üstel - Sigortacı, Refik Ferhat Çelikkanat - İnşaat, Tayfun Furkan Gülen – İş Sağlığı Güvenliği, Tolga Erdoğan – Yapı Malzemeleri İnşaat, Tolga Kum – İnşaat Mühendisliği, Tuğba Baltacı Dinçer - Avukat, Tuğba Koca – Spor Malzemeleri İşletmecileri, Vedat Yalçın – Mimar, Yağmur Hacıbektaşoğlu -  Mimar, Yasin Sarıoğlu – Gıda İşletmecisi, Yiğit Aydın - Elektrik

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle