YTSO Üyelerine Eğitim İndirimi

18 Eylül 2023 10:41
YTSO Üyelerine Eğitim İndirimi

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) ile Polinom Eğitim Kurumları arasında indirim protokolü imzalandı. Protokole göre, YTSO üyeleri Dilbil Kişisel Gelişim Kursu, Polinom Kurs, Kitap Cafe ve Koçluk Hizmetleri’nde yüzde 20 oranında eğitim indiriminden yararlanabilecek.

Protokolü YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek ve Başkan Yardımcısı Galip Atik ile Polinom Eğitim Kurumları Müdürü Uğur Güleçyüz imzaladı. Protokol, 2023-2024 eğitim ve öğretim dönemlerine ait liste fiyatları içindeki eğitim ücretleri üzerinden geçerli olacak.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, protokolün imza töreninde yaptığı açıklamada, üyelerine yönelik eğitim hizmetlerine önem verdiklerini belirtti. Demiryürek, “YTSO olarak üyelerimizin gelişimine katkı sağlamak için çeşitli eğitim programları düzenliyoruz. Ayrıca, Polinom Eğitim Kurumları gibi kaliteli ve güvenilir kurumlarla iş birliği yaparak üyelerimize indirimli eğitim imkanı sunuyoruz. Bu protokolle, üyelerimiz Dilbil Kişisel Gelişim Kursu, Polinom Kurs, Kitap Cafe ve Koçluk Hizmetleri’nde yüzde 20 oranında indirimden faydalanabilecek. Bu hizmetlerden hem kendileri hem de aileleri yararlanabilecek. Üyelerimize hayırlı olsun” dedi.

Polinom Eğitim Kurumları Müdürü Uğur Güleçyüz ise, YTSO ile yaptıkları protokolden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Güleçyüz, “Polinom Eğitim Kurumları olarak Yalova’da eğitimin kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Dilbil Kişisel Gelişim Kursu, Polinom Kurs, Kitap Cafe ve Koçluk Hizmetleri’nde verdiğimiz eğitimlerle öğrencilerimize ve yetişkinlere farklı alanlarda destek oluyoruz. YTSO ile yaptığımız protokolle, bu hizmetlerden daha fazla kişinin yararlanmasını sağlamayı hedefliyoruz. YTSO’ya bu iş birliği için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle