YTSO, Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

21 Nisan 2022 09:31
YTSO, Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Organik Tarım ve İyi Tarım Uygulamalarında kontrol ve sertifikasyon hizmeti veren Anadolu Ekolojik Ürünler Kontrol ve Sertifikasyon Limited Şirketi yetkilisi Namık Kirazları işyerinde ziyaret etti. 

Ziyarette firmaları hakkında bilgilendirmede bulunan Namık Kirazlar, “Anadolu ekolojik Ürünler Ltd.Şti, Tarım ve Köy işleri Bakanlığının 05.04.2007 ve 044 sayılı oluru ile kontrol ve sertifikasyon kuruluşu olarak çalışma izin ve yetkisi almıştır. Organik tarım ve iyi tarımda deneyimli kadroya sahip firmamız organik sistemdeki üretici ve işletmelerin faaliyetlerini şeffaflık ilkeleriyle, ulusal ve uluslararası yönetmeliklere göre denetler ve sertifikalandırır” dedi.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan üyelere gerçekleştirilen ziyaretlerde sektörel ve ekonomik genel değerlendirilmelere ilişkin görüş alışverişinde bulundu. YTSO ile ilgili istek ve beklentilerini ve soran Başkan Becan, Odamız üye ziyaretleri kapsamında, üyelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle