YTSO, TOBB Genel Kuruluna Katıldı

05 Haziran 2021 11:05
YTSO, TOBB Genel Kuruluna Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) pandemi nedeni ile yapılamayan 76 ve 77’nci genel kurul toplantılarını online ortamda gerçekleştirdi.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ve TOBB Delegeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında Covid-19 tedbirleri nedeniyle elektronik ortamda gerçekleştirilen “TOBB 76.-77. Genel Kurulu”na online olarak katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul sonrası yaptığı açıklamasında; “81 İl ve İlçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yapılması gereken çok iş var.  Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

TOBB’un 76. Ve 77. Genel Kurulu’na YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, TOBB Delegesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Demiryürek, TOBB Delegeleri İhsan Yılmaz, Güney Kartal, Abubekir Yılmaz ile Birol Yalçınkaya iştirak etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle