YTSO, Otomatik Otopark Sistemlerini İnceledi

YTSO, Otomatik Otopark Sistemlerini İnceledi

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri gelişmiş ülkelerde sıkça kullanılan otomatik otopark sistemlerini üreten bir şirketi ziyaret etti.

Becan, “Bu sistemler gelişen ve hızla değişen şehirlerimizde otopark sorunu çözecek kapasiteye sahipler” dedi.

Otomatik Otopark Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret eden Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Demiryürek, firma yetkilisi Müştak Ağrikli’den şirketin faaliyetleri hakkında bilgi alarak birlikte üretim tesislerini gezdiler. Konuyla ilgili Becan ve beraberindekilere bilgiler aktaran Otomatik Otopark Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi yetkilisi Müştak Ağrikli, “Firmamız yaratıcı otopark çözümleri sunarak, Türkiye’de ilkleri temsil eden projeleri hayata geçirmektedir. Uzmanlık alanında üstün deneyim elde etmiştir. Parkolay markası ile ürettiğimiz ürünleri, Avrupa başta olmak üzere uluslararası pazara ihraç etmekteyiz. Firmamız, Ar-Ge ve yazılım çalışmaları ile geliştirdiği, kendi teknolojisine dayalı olarak üretim yapmaktadır. Parkolay, uzun yıllardır sürdürdüğü Ar-Ge çalışmaları sayesinde otopark sistemleri alanında ilk ve tek Ar-Ge merkezi lisansına hak kazanmıştır. “Parkolay” en yüksek teknolojileri geliştiren, uluslararası pazarda lider, dünya markası bir Türk şirketi olarak, müşterilerine keyifli ve güvenli bir park deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Ziyaretlerinden dolayı YTSO Başkanımız Tahsin Becan ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Demiryürek’e teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan “Gelişen ve hızla değişen şehirlerimizde otopark sorunu hiç kuşkusuz en büyük sorunlarından biridir. Şehir büyüdükçe bu sorun şehirle beraber büyümeye devam eder. Problem sadece büyükşehirlerde değil, küçük ilçe ve kasabalara kadar inmiş durumdadır. Bizlerinde otopark kullanma kültürümüzün gelişmesi gerekmektedir. Üye firmamızın yapmış olduğunuz projeler bu sorunu önemli ölçüde azaltacağı kanaatindeyim. Üye ziyaretlerimizde örnek iş insanlarının yarattığı eserleri gördükçe daha fazla mutlu oluyoruz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle