YTSO Kırtasiye Fuarına Üyeleri ile Ziyaret Etti

YTSO Kırtasiye Fuarına Üyeleri ile Ziyaret Etti

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile birlikte İstanbul Kırtasiye - Ofis Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri, Oyuncak Fuarı’na ziyaret gerçekleştirdi.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin fuarlara aktif katılım sağlayarak sektörleriyle ilgili bilgi ve tecrübelerini arttırmaları, teknolojik gelişmeleri yakından izlemeleri, kurumsal kapasitelerini geliştirilmeleri ve rekabet güçlerini artırmalarını sağlamak amacıyla “YTSO Fuar Günleri” çalışması başlatmıştır.

Bu amaçla, YTSO olarak ticari yaşamlarında yeni oluşumlar sağlamak isteyen oda üyeleri ile “İstanbul Kırtasiye - Ofis Okul, Kırtasiye, Kağıt, Ofis Malzemeleri, Oyuncak Fuarı’na ziyaret gerçekleştirildi. 23 Şubat 2017 Perşembe günü ziyaret edilen fuarda, sektörleri ile ilgili en son gelişmeleri yakından inceleme fırsatı bulan firmalar, fuar sektörün yeniliklerini görülmesi açısından faydalı olduğunu, birçok sektörde olduğu kendi sektörlerinde de çok hızlı değişimler yaşandığı,  yeni ürünlerin görülmesi Yeni iş fırsatları yakalama, yeni işbirlikleri kurma imkanı açısından da fuarın faydalı olduğunu belirttiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle