YTSO Kadın Girişimciler Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

YTSO Kadın Girişimciler Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından kadın girişimciliğin artması ve kadınların Ülke ekonomisinde daha aktif rol almaları için oluşturulan ve bu kapsamda YTSO da kurulan yeni Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile YTSO Yönetim Kurulu üyeleri ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Başkan Yardımcıları Kenan Engin, Özkan Şenel, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Gencer, Sabahattin Çetin, Meclis Başkan Yardımcısı Bahadır Düner, Meclis Üyesi İhsan Yılmaz ve Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri yer aldı.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “Ülke nüfusumuzun yarısını oluşturan kadınların ekonomik yaşamın içinde olması gereklidir, Ülkemizin ve ilimizin zenginleşmesi için kadınların ekonomide aktif rol almaları önemlidir. Kadın girişimcilerin çalışmaları ve başarılarıyla birlikte kadınların toplumsal hayattaki konumu daha da güçlenecektir.2007 yılından bugüne Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimci Kurullarımız çok önemli ve başarılı işlere imzalarını attılar, kendilerine buradan teşekkür ediyorum, bundan sonra da bu başarıların sizlerle birlikte artarak devam edeceğine inanıyorum. Bizlerde Yönetim Kurulu olarak yapacağınız her çalışmada sizlere destek olacağız” dedi.

Yapılan konuşmalar ve bilgilendirmeden sonra yeni oluşturulan kadın girişimciler kurulu üyeleri yapmış oldukları bursa escort işler ve kendileri hakkında bilgilendirme de bulundular.

Yeni Oluşturulan YTSO Kadın Girişimciler Kurulu ; Alkın Melikoğlu-Doktor, Asime Topçu Özcan-Hazır Giyim, Aslı Çok-Eğitim, Asuman Akgün-Güzellik Merkezi, Bilgen Yarluğluolan- Kafe, Büşra Akkanat-Yönetim Danışmanlık, Çiğdem Metan-Akaryakıt, Demet Üstün-Peyzaj, Didem Altınel-Organizasyon, Didem Erdinç-Sigorta, Dilara Altan Evci- Hizmet Sektörü, Dilara Deniz-Psikolog, Prof.Dr. Elif Yüksel Oktay-Öğretim Görevlisi, Eylem Altun-Soğuk Hava Depo İşletmecisi, Filiz Koçal- Moda Evi, Handan Akın Keremoğlu- Soğuk Hava Depo İşletmecisi, Hayrete Yenikan-Mermer Dış Ticareti, İlknur Şahin- Eğitim, Genel Müdür, Merva Kaytancı-Hazır Giyim, Müge Aktuğlu-Restaurant, Merva Gencer-Turizm Seyehat- Nalan Saraçoğlu- Hizmet Sektörü, Neşe Er Zaman-İnşaat Mühendisi, Neşe Yılmam-Hediyelik Eşya, Nuriye Özkanoğlu- Çelik Yapı, Özden Serdaroğlu-Güzellik Merkezi, Rabia Sare Coşar-Gıda İmalatı Reyhan Balcı-Eğitmen, Şebnem Koçgündüz-Hazır Giyim,Kafe, Tülay Güven-Hazır Giyim, Türkan kaplan Şentürk- Tekstil Atölyesi, Yasemin Pasin-Avukat, Zekiye Baran Mutlu-Hizmet Sektörü, Zinnet Dinçer-Mali Müşavir

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle